Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

KWIECIEŃ 2024

CZYTAJ

Zapraszamy na Targi Budownictwa

Przed nami 45 Targi Budownictwa Twój Dom. Tym razem w rozszerzonej o wyposażenie wnętrz formule. Gdzie należy szukać źródła tej zmiany ?

Zapraszamy na Targi Budownictwa

Przed nami 45 Targi Budownictwa Twój Dom. Tym razem w rozszerzonej o wyposażenie wnętrz formule. Gdzie należy szukać źródła tej zmiany ?

Liliana Masewicz-Kowalska

Ten artykuł liczy 1038 słów i przeczytasz go w około 3 min. i 28 sek.

Oj, to niemal okrągła ładna cyfra. Już sama cyfra zobowiązuje. Ale poważnie. Głównym źródłem inspiracji tych zmian są przemyślenia dotyczące zachowań ludzi, którzy poszukują inspiracji na targach dla swoich ów. Tu przychodzą ludzie z nadzieją, że coś w końcu ich zaskoczy. Targi z natury powinny być innowacyjne i pokazywać innowacyjnie, nawet jeśli coś nowe nie jest. Takie są targi w Mediolanie. Najlepsze. Dlaczego są najlepsze? Bo są innowacyjne każdego roku pod wieloma względami. Każdego roku coś jest inaczej, dlatego ludzie tam jeżdżą… Z CIEKAWOŚCI.   A być może źródłem zmian jest też chęć samych zmian, aby pójść dalej i lepiej niż inni, aby się nie udusić z nadmiaru stagnacji. CZAS NA ZMIANY. To najtrudniejsze, ale najbardziej potrzebne, jeśli chcemy iść do przodu. To znak, że czas na zmiany. Jeśli chcemy, by targi odniosły sukces i odnosiły je co roku, muszą być inne, niż do tej pory, niemal pod każdą postacią. Pamiętajmy, że „… ludzie są zwierciadłem swojego , a ich dom jest zwierciadłem ich życia …” to kierunek nowych targów… stąd rozmowy o i ich wnętrzach, bo jak nie zrobimy nic nowego na targach, to nic nowego to nam wszystkim nie przyniesie.

PLAKAT 45 TARGÓW BUDOWNICTWA

Gdzie możemy szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz własnych ? Czy istnieją uniwersalne zalecenia w tej materii?

Zalecenia uniwersalne….? Nie ma takich… to może być wiele rzeczy, ale na dobry początek powinny być miejsca, jak np. targi, które pokażą, że można tych zmian dokonać z ludźmi do tego odpowiednimi i przy pomocy fantastycznych produktów, które można zobaczyć w zupełnie nowym, lepszym świetle, zaczynając od własnego , a kończąc na nowym domu czy biurowcu dla naszej firmy. Takie miejsca natchną naszych podopiecznych choćby samą chęcią do zmian, a których często się boją, bo mają wizję, że będą musieli robić to sami. To przeraża każdego, mnie też. Takie też powinny być targi mieszkaniowe czy budowlane – otwierać oczy i dawać poczucie pewności, że warto zmieniać. Zmiany, jeśli są dobrze przemyślane, są doskonałą trampoliną do lepszego życia… To już przecież wszyscy wiemy, pisaliśmy o tym wielokrotnie na łamach naszej lokalnej prasy… choć może jeszcze za mało. Ale jak wszystkie wielkie zmiany, wymagają czasu…. Jeśli więc jeszcze nie czytaliście, to zacznijcie. Polecam.

Dla kogo przede wszystkim tworzone są tego typu imprezy, jak Targi Budownictwa i dlaczego powinny być dla nas tak ważne?

Takie imprezy są dla Was, drodzy czytelnicy i dla wszystkich tych, którzy szukają inspiracji dla swojego, często pierwszego mieszkania czy domu …

Te słowa powinny być jednymi z najważniejszych przesłań nowych targów i dla wystawców, i dla odwiedzających, bo one otwierają i zmieniają patrzenie na wszystko. Gdyby takie były targi, wszyscy byśmy wiedzieli, po co to robimy…. wg prostej , mojej ulubionej maksymy: Jeśli nie kochasz tego co robisz, to tego nie rób! Ale jeśli szukasz czegoś, by pokochać to jak swój dom, to powinieneś tego szukać w miejscach, gdzie są ludzie z wielkim sercem do tego co robią, w miejscach, które są kopalnią ogromnej wiedzy, wyczucia i szalonej kreatywności, gdzie ludzie z ognistą pasją oddają się temu, co tworzą… Pasja jest zaraźliwa, a pasja do życia w harmonijnym z nami pięknym otoczeniu jest nagrodą za te poszukiwania, by móc usiąść w swoim nowym czy domu z poczuciem bezpieczeństwa, w swoim ukochanym fotelu i zapomnieć przy dźwiękach kojącej muzyki o całym świecie…. Któż o tym nie marzy? My wszyscy.

To właśnie powinny pokazać nasze nowe Opolskie Targi… A jak? Gdy przyjdzie czas, z pewnością pokażemy. Zacytuję na koniec treść z naszej strony internetowej, która jest kwintesencją tego, czym powinni kierować się wszyscy propagujący własne działania lub robiący cokolwiek, jeśli chcą pójść dalej niż inni, by otwierać drzwi przed sobą a nie za sobą.

Prawdziwa kreacja, to wiara w to, „ że można mieszkać piękniej i wytworniej, a duma nie musi być siostrą pychy… że bogato nie musi znaczyć drogo, że sztuką doskonałej kreacji nie jest żyć bogato, ale czuć się bogatym…. Praca z nami to podróż w świat architektury i designu, by pokazać, że to daje poczucie własnej wartości, bo JAK MIESZKASZ, TAK SIĘ CZUJESZ, JAK SIĘ CZUJESZ, TAK DZAŁASZ, JAK DZIAŁASZ, TAKIE JEST TWOJE ŻYCIE.

targi-opole

Warto prosić o pomoc architekta? Wydaje się, że wspólna praca może być inspirująca.

Ktoś kiedyś powiedział, zacytuję: JAK ROBISZ COKOLWIEK, TAK ROBISZ WSZYSTKO. Podobno budowa nowego domu czy kupno nowego mieszkania to jak narodziny dziecka, dlatego w tej misji nie wolno nikogo zawieść… i tak też robimy… Przychodzicie do nas i z zaufaniem składacie w nasze ręce swoje nowe życie w nowym domu… dlatego nie można tego zepsuć.. To przecież dom Waszych pragnień, bez pruderii i złych nawyków nabytych w przeszłości od innych, bo chcecie mieszkać jak u siebie a nie jak u innych. Naszym obowiązkiem jest temu sprostać za wszelka cenę, bo gra toczy się o naprawdę ważne dla Was rzeczy, a nasze wyczucie przestrzeni i świadomość jej wpływu na nasze życie jest na tyle ogromne, że warto się tym podzielić.

Dlatego zapraszamy na kwietniowe Targi Budownictwa w 1-3 kwietnia b.r. do stoiska DROF EVEREST DESIGN przy wejściu pod schodami. Zapraszamy na wyprawę po ścieżkach designu, na której najważniejsza jest wiara w jego potęgę i wpływ na to, kim się czujemy, gdy wstajemy rano z łóżka we własnej cudownie zgranej z nami sypialni…. zgodnie z myślą, że nie sztuką jest nauczyć innych latać, ale sztuką jest pokazać, że latać warto…. i tak też robimy.

Szukasz pomysłu na Twoje nowe życie z pasją? Niech to będzie Twój dom…. wymyślony z naszą pomocą.

Jeśli przyjdziecie, spotkamy się tam na pewno.


Zobacz również:

Nowe mieszkanie 37 m² w Brzegu

2 pokoje na nowym osiedlu

Dom 137 m² w Kępie pod Opolem

Nowy dom w zabudowie szeregowej, z ogrodem

Domy wolnostojące CALM HOUSE

Oferta sprzedaży – 3 różne domy

Na sprzedaż dom 191 m² w Opolu

Dom o pow. użytkowej 151 m²

Jak warto przygotować mieszkanie do sprzedaży?

Z Krzysztofem Kęską – specjalistą od wizerunku oraz projektantem i twórcą nowoczesnych wnętrz, rozmawia Mariusz Ciołeszyński

Na sprzedaż nowy dom 138 m² w Opolu

Dom o pow. użytkowej 103 m², z garażem 19 m²

Liliana Masewicz-Kowalska

arch. Liliana Masewicz-Kowalska tel. 663 660 366

Udostępnij ten artykuł

Rynek Nieruchomości Opole Nowe Mieszkania Domy Apartamenty Rynek pierwotny Rynek wtórny

Domy wolnostojące CALM HOUSE - Opolski Rynek Nieruchomości

Domy wolnostojące CALM HOUSE

Oferta sprzedaży - 3 różne domy

FOTON PRACA Polska - Kompleksowa pomoc i obsługa prawna dla cudzoziemców w PolscePartner

FOTON PRACA Polska

Kompleksowa pomoc i obsługa prawna dla cudzoziemców w Polsce

Dom 94 m² w Lędzinach pod Opolem - Opolski Rynek Nieruchomości

Dom 94 m² w Lędzinach pod Opolem

Nowo budowany dom z ogrodem i garażem

Działka 21 arów Opole-Wrzoski - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka 21 arów Opole-Wrzoski

Zobacz szczegółowy raport o działce

Dom wolnostojący blisko Opola - Opolski Rynek Nieruchomości

Dom wolnostojący blisko Opola

Dom 136 m², działka 750 m²

Mieszkanie 33 m² na Zaodrzu - Opolski Rynek Nieruchomości

Mieszkanie 33 m² na Zaodrzu

Nowoczesna kawalerka z klimatyzacją

Kawalerka 31,5 m² Opole Ozimska - Opolski Rynek Nieruchomości

Kawalerka 31,5 m² Opole Ozimska

Doskonałe mieszkanie na wynajem

Apartamenty Eko Park - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Eko Park

Budynek nr 3 - zamieszkaj w nim jeszcze w tym roku

Centrum Budowlane MARBET - Materiały budowlane - sklep i hurtownia budowlanaPartner

Centrum Budowlane MARBET

Materiały budowlane - sklep i hurtownia budowlana

Działka 1,76 ha Opole-Wrzoski - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka 1,76 ha Opole-Wrzoski

Zobacz szczegółowy raport o działce

Działka w Kępie pod Opolem - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka w Kępie pod Opolem

Działka 7833 m², w pełni uzbrojona

Dom w zabudowie bliźniaczej w Opolu-Bierkowicach - Opolski Rynek Nieruchomości

Dom w zabudowie bliźniaczej w Opolu-Bierkowicach

Dom 110 m², działka 400 m²