Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

STYCZEŃ 2023

CZYTAJ

Zapraszamy na Targi Budownictwa

Przed nami 45 Targi Budownictwa Twój Dom. Tym razem w rozszerzonej o wyposażenie wnętrz formule. Gdzie należy szukać źródła tej zmiany ?

Zapraszamy na Targi Budownictwa

Przed nami 45 Targi Budownictwa Twój Dom. Tym razem w rozszerzonej o wyposażenie wnętrz formule. Gdzie należy szukać źródła tej zmiany ?

Liliana Masewicz-Kowalska

Ten artykuł liczy 1038 słów i przeczytasz go w około 3 min. i 28 sek.

Oj, to niemal okrągła ładna cyfra. Już sama cyfra zobowiązuje. Ale poważnie. Głównym źródłem inspiracji tych zmian są przemyślenia dotyczące zachowań ludzi, którzy poszukują inspiracji na targach dla swoich ów. Tu przychodzą ludzie z nadzieją, że coś w końcu ich zaskoczy. Targi z natury powinny być innowacyjne i pokazywać innowacyjnie, nawet jeśli coś nowe nie jest. Takie są targi w Mediolanie. Najlepsze. Dlaczego są najlepsze? Bo są innowacyjne każdego roku pod wieloma względami. Każdego roku coś jest inaczej, dlatego ludzie tam jeżdżą… Z CIEKAWOŚCI.   A być może źródłem zmian jest też chęć samych zmian, aby pójść dalej i lepiej niż inni, aby się nie udusić z nadmiaru stagnacji. CZAS NA ZMIANY. To najtrudniejsze, ale najbardziej potrzebne, jeśli chcemy iść do przodu. To znak, że czas na zmiany. Jeśli chcemy, by targi odniosły sukces i odnosiły je co roku, muszą być inne, niż do tej pory, niemal pod każdą postacią. Pamiętajmy, że „… ludzie są zwierciadłem swojego , a ich jest zwierciadłem ich życia …” to kierunek nowych targów… stąd rozmowy o i ich wnętrzach, bo jak nie zrobimy nic nowego na targach, to nic nowego to nam wszystkim nie przyniesie.

PLAKAT 45 TARGÓW BUDOWNICTWA

Gdzie możemy szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz własnych ów? Czy istnieją uniwersalne zalecenia w tej materii?

Zalecenia uniwersalne….? Nie ma takich… to może być wiele rzeczy, ale na dobry początek powinny być miejsca, jak np. targi, które pokażą, że można tych zmian dokonać z ludźmi do tego odpowiednimi i przy pomocy fantastycznych produktów, które można zobaczyć w zupełnie nowym, lepszym świetle, zaczynając od własnego , a kończąc na nowym czy biurowcu dla naszej firmy. Takie miejsca natchną naszych podopiecznych choćby samą chęcią do zmian, a których często się boją, bo mają wizję, że będą musieli robić to sami. To przeraża każdego, mnie też. Takie też powinny być targi mieszkaniowe czy budowlane – otwierać oczy i dawać poczucie pewności, że warto zmieniać. Zmiany, jeśli są dobrze przemyślane, są doskonałą trampoliną do lepszego życia… To już przecież wszyscy wiemy, pisaliśmy o tym wielokrotnie na łamach naszej lokalnej prasy… choć może jeszcze za mało. Ale jak wszystkie wielkie zmiany, wymagają czasu…. Jeśli więc jeszcze nie czytaliście, to zacznijcie. Polecam.

Dla kogo przede wszystkim tworzone są tego typu imprezy, jak Targi Budownictwa i dlaczego powinny być dla nas tak ważne?

Takie imprezy są dla Was, drodzy czytelnicy i dla wszystkich tych, którzy szukają inspiracji dla swojego, często pierwszego czy

Te słowa powinny być jednymi z najważniejszych przesłań nowych targów i dla wystawców, i dla odwiedzających, bo one otwierają i zmieniają patrzenie na wszystko. Gdyby takie były targi, wszyscy byśmy wiedzieli, po co to robimy…. wg prostej , mojej ulubionej maksymy: Jeśli nie kochasz tego co robisz, to tego nie rób! Ale jeśli szukasz czegoś, by pokochać to jak swój , to powinieneś tego szukać w miejscach, gdzie są ludzie z wielkim sercem do tego co robią, w miejscach, które są kopalnią ogromnej wiedzy, wyczucia i szalonej kreatywności, gdzie ludzie z ognistą pasją oddają się temu, co tworzą… Pasja jest zaraźliwa, a pasja do życia w harmonijnym z nami pięknym otoczeniu jest nagrodą za te poszukiwania, by móc usiąść w swoim nowym czy z poczuciem bezpieczeństwa, w swoim ukochanym fotelu i zapomnieć przy dźwiękach kojącej muzyki o całym świecie…. Któż o tym nie marzy? My wszyscy.

To właśnie powinny pokazać nasze nowe Opolskie Targi… A jak? Gdy przyjdzie czas, z pewnością pokażemy. Zacytuję na koniec treść z naszej strony internetowej, która jest kwintesencją tego, czym powinni kierować się wszyscy propagujący własne działania lub robiący cokolwiek, jeśli chcą pójść dalej niż inni, by otwierać drzwi przed sobą a nie za sobą.

Prawdziwa kreacja, to wiara w to, „ że można mieszkać piękniej i wytworniej, a duma nie musi być siostrą pychy… że bogato nie musi znaczyć drogo, że sztuką doskonałej kreacji nie jest żyć bogato, ale czuć się bogatym…. Praca z nami to podróż w świat architektury i designu, by pokazać, że to daje poczucie własnej wartości, bo JAK MIESZKASZ, TAK SIĘ CZUJESZ, JAK SIĘ CZUJESZ, TAK DZAŁASZ, JAK DZIAŁASZ, TAKIE JEST TWOJE ŻYCIE.

targi-opole

Warto prosić o pomoc architekta? Wydaje się, że wspólna praca może być inspirująca.

Ktoś kiedyś powiedział, zacytuję: JAK ROBISZ COKOLWIEK, TAK ROBISZ WSZYSTKO. Podobno budowa nowego czy kupno nowego to jak narodziny dziecka, dlatego w tej misji nie wolno nikogo zawieść… i tak też robimy… Przychodzicie do nas i z zaufaniem składacie w nasze ręce swoje nowe życie w nowym … dlatego nie można tego zepsuć.. To przecież Waszych pragnień, bez pruderii i złych nawyków nabytych w przeszłości od innych, bo chcecie mieszkać jak u siebie a nie jak u innych. Naszym obowiązkiem jest temu sprostać za wszelka cenę, bo gra toczy się o naprawdę ważne dla Was rzeczy, a nasze wyczucie przestrzeni i świadomość jej wpływu na nasze życie jest na tyle ogromne, że warto się tym podzielić.

Dlatego zapraszamy na kwietniowe Targi Budownictwa w 1-3 kwietnia b.r. do stoiska DROF EVEREST DESIGN przy wejściu pod schodami. Zapraszamy na wyprawę po ścieżkach designu, na której najważniejsza jest wiara w jego potęgę i wpływ na to, kim się czujemy, gdy wstajemy rano z łóżka we własnej cudownie zgranej z nami sypialni…. zgodnie z myślą, że nie sztuką jest nauczyć innych latać, ale sztuką jest pokazać, że latać warto…. i tak też robimy.

Szukasz pomysłu na Twoje nowe życie z pasją? Niech to będzie Twój …. wymyślony z naszą pomocą.

Jeśli przyjdziecie, spotkamy się tam na pewno.


Zobacz również:

Nowe realizacje Miasta Opola

Sukcesy inwestycyjne Miasta Opola w 2022 r.

Co dzieje się na rynku nieruchomości?

Nowy rok to czas refleksji, podsumowań, ale również wyciągania wniosków i planowania

Śpij dobrze

Materace SENPO

Imperial Apartamenty

Nowy etap inwestycji – budynek E już w sprzedaży

Apartamenty Awangarda

Relacja z placu budowy nowego osiedla

Liliana Masewicz-Kowalska

arch. Liliana Masewicz-Kowalska tel. 663 660 366

Udostępnij ten artykuł

Rynek Nieruchomości Opole Nowe Mieszkania Domy Apartamenty Rynek pierwotny Rynek wtórny

Dom z pompą ciepła w idealnej lokalizacji - Opolski Rynek Nieruchomości

Dom z pompą ciepła w idealnej lokalizacji

Apartament w zabudowie bliźniaczej

Działka budowlana 31 arów Opole-Wrzoski - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka budowlana 31 arów Opole-Wrzoski

Możliwość podziału na 3 działki

Apartamenty Perłowe – domy tańsze od mieszkań - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Perłowe – domy tańsze od mieszkań

Apartamenty 80,85 m² w Górkach pod Opolem

Apartamenty szeregowe w Ozimku - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty szeregowe w Ozimku

Ekskluzywne apartamenty 100 m² z ogrodem

Apartamenty Perłowe Opole-Górki – dwukondygnacyjne domy - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Perłowe Opole-Górki – dwukondygnacyjne domy

Apartamenty 80,85 m², 4 pokoje, 2 miejsca postojowe

Działka budowlana Opole ul. Wrocławska - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka budowlana Opole ul. Wrocławska

Działka 46 arów naprzeciwko C.H. Karolinka

Zielone Górki – mieszkania, na które Cię stać - Opolski Rynek Nieruchomości

Zielone Górki – mieszkania, na które Cię stać

Mieszkania z ogrodem - cena do 350 000 zł

Apartamenty Awangarda - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Awangarda

Relacja z placu budowy nowego osiedla

Apartamenty Perłowe Opole-Górki – dwukondygnacyjne domy - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Perłowe Opole-Górki – dwukondygnacyjne domy

Apartamenty 80,85 m², 4 pokoje, 2 miejsca postojowe

Belweder Park Nysa - Opolski Rynek Nieruchomości

Belweder Park Nysa

Dziennik Budowy Grudzień 2022

Meble DrewalPartner

Meble Drewal

Producent mebli drewnianych i mebli ogrodowych

Gotowe domy w zabudowie bliźniaczej Opole-Chmielowice - Opolski Rynek Nieruchomości

Gotowe domy w zabudowie bliźniaczej Opole-Chmielowice

Nowe domy z rekuperacją i pompą ciepła