Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

STYCZEŃ 2022

CZYTAJ

Własne biuro na Chabrach

Nowe biura w Opolu

Własne biuro na Chabrach

Nowe biura w Opolu

Opolski Rynek Nieruchomości

Rozwój strefy ekonomicznej w Opolu stawia przed firmami decydującymi się na lokalizację swojego biznesu w naszym mieście nie lada wyzwanie, polegające na zakupie bądź wynajmie lokalu. Zauważalna jest tendencja do podnoszenia nie tylko komfortu pracy, ale również prestiżu firmy poprzez umiejscowienie siedziby w nowoczesnych, wyposażonych w najnowszą technologię, zmniejszającą koszty eksploatacji, budynkach. Z tego względu nastąpił wzrost zainteresowania inwestycjami deweloperskimi, co stawia przed deweloperami coraz większe wymagania.

Jedną z firm, która postanowiła podjąć wyzwanie rynkowe w tej materii jest Arteo Development Sp. z o.o., realizator osiedla Nowe Chabry, na terenie którego powstaje innowacyjny budnek biurowy. Inwestycja Biurowiec Nowe Chabry to nie tylko nowoczesna architektura, wygodne i przestronne pomieszczenia przygotowane pod indywidualne potrzeby, ale również doskonała lokalizacja. Budynek powstaje przy ul. Oleskiej, która jest trasą wyjazdową z centrum w kierunku obwodnicy północnej Opola.  Bliskość ośrodków edukacyjnych (Uniwersytet Opolski, Politechnika Opolska) daje również możliwość współpracy ze środowiskiem naukowym i studenckim, z korzyścią dla każdej ze stron. Powiązanie biznesu z nauką stwarza nowe możliwości, otwiera nowe rynki i ukazuje nisze, które warto zagospodarować.

Nowe Chabry

Do dyspozycji będzie powierzchnia ok. 1200 m2, dostępna w różnych konfiguracjach tak, by zapewnić każdemu optymalną przestrzeń do zagospodarowania na potrzeby swojej działalności. Budynek podzielony jest na 7 odrębnych lokali, w tym dwa z nich stanowią część parterową całego obiektu i mają bezpośredni dostęp z poziomu chodnika. Przeszklone witryny umożliwiają efektywną ekspozycję oferty nabywcy lub najemcy. Lokale położone na wyższych piętrach mają bezpośredni dostęp do klatki schodowej wyposażonej w windę  oraz przestrzeń przeznaczoną na centralną recepcję.

Zaletą obiektu jest również jego otoczenie. Obiekt posiadać będzie nowoczesną windę, garaż, klimatyzację oraz rekuperację. W trosce o najemców planowana jest organizacja hallu ze wspólną recepcją, by usprawnić pracę poszczególnych firm oraz zadbać o ich klientów. To właśnie z myślą o nich powstanie ogólnodostępny parking, a cały budynek będzie chroniony i monitorowany.

Nowe Chabry

Inwestor przewidział również możliwość zakupu powierzchni biurowej. Jest to dobre rozwiązanie dla tych przedsiębiorców, którzy miejsce pracy traktują jako inwestycję i źródło dochodu jednocześnie. Zakup powierzchni biurowej można sfinansować kredytem bankowym. Zobowiązanie takie może zaciągnąć osoba fizyczna bądź przedsiębiorca czy też spółka. Istnieje możliwość otrzymania kredytu nawet przez tzw. start-upy, rozpoczynające działalność gospodarczą.

Arteo Development, budujące między innymi osiedle Wodna Nuta, które w roku 2015 uhonorowane zostało nagrodą Inwestycja Roku 2015, nagrodzone zostało tytułem Dewelopera Roku 2015 przyznanego przez Medal Polskiej Przedsiębiorczości. Zaufanie, jakim cieszy się Arteo Development stanowi gwarancję jakości obiektu i korzyści dla przyszłych partnerów.

Współpraca merytoryczna: Szymon Makar, Dyrektor i doradca finansowy MAKAR Nieruchomości Finanse Ubezpieczenia.

Więcej informacji: na stronie www.biurowiecnowechabry.pl oraz pod numerem tel. 512 977 481

Opolski Rynek Nieruchomości

Zespół redakcyjny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla