Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

STYCZEŃ 2022

CZYTAJ

Opolskie Kupony Rabatowe

Prezenty dla mieszkańców wszystkich osiedli Rembudu

Opolskie Kupony Rabatowe

Prezenty dla mieszkańców wszystkich osiedli Rembudu

Beata Marcinowicz

Na opolski rynek nieruchomości wprowdzony został zupełnie nowy standard usług przez firmę Rembud. To inwestor i generalny wykonawca osiedla Bielana oraz wielu innych osiedli, które zostały już zbudowane i oddane do użytku w Opolu. Przyszli mieszkańcy osiedla Bielana kupując mieszkanie otrzymają specjalny zestaw kuponów rabatowych. Każdy z kuponów niesie z sobą wyjątkowe promocje na zakupy niezbędne do nowego mieszkania oraz wiele innych niespodzianek.

Opolskie Kupony Rabatowe 1/2016

Korzystając z Opolskich Kuponów Rabatowych, bo tak nazywa się ten program, kupujący mieszkanie będą mogli łatwiej i taniej je wyposażyć we wszystko co potrzebne: płytki, farby, tapety, panele, wykładziny, meble kuchenne i łazienkowe, lampy, dekoracje. Co więcej, ten atrakcyjny pakiet już teraz obejmuje również inne strefy naszego życia, w tym salony kosmetyczne, wizyty lekarskie, atrakcje dla dzieci, restauracje, kawiarnie, części zamienne do samochodu, serwis samochodowy, a wkrótce wiele innych rodzajów usług.

To niezwykle przyjemne uczucie, kiedy wraz z kluczami do nowego mieszkania otrzymujemy wspaniały pakiet praktycznych prezentów, które pomogą nam w urządzeniu wymarzonego domu.

Firma Rembud wraz partnerami programu Opolskie Kupony Rabatowe postanowili katalog z kuponami rabatowymi wręczyć również wszystkim wcześniejszym swoim klientom, którzy zakupili mieszkania od tego dewelopera. Mamy tu na myśli mieszkańców Osiedla Moderna, Malinowe Osiedle, Słoneczne Tarasy, Słoneczne Osiedle I, Słoneczne Osiedle II i wiele innych, które prezentujemy w dalszej części wydawnictwa. Dlatego zapraszamy Państwa, którzy mieszkacie pod tymi adresami do odbioru przysługujących Państwu kuponów rabatowych w biurze firmy Rembud na ul. Kepskiej 18 w Opolu. Mamy nadzieję, że ten prezent od Firmy Rembud oraz Partnerów programu, których prezentujemy poniżej sprawi klientom wiele przyjemności zwłaszcza teraz w okresie wakacyjno-urlopowym gdzie tak bardzo przydadzą się oszczędności.

www.opolskiekuponyrabatowe.pl

Beata Marcinowicz

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla