Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

CZERWIEC 2022

CZYTAJ

Opolskie Kupony Rabatowe

Prezenty dla mieszkańców wszystkich osiedli Rembudu

Opolskie Kupony Rabatowe

Prezenty dla mieszkańców wszystkich osiedli Rembudu

Beata Marcinowicz

Na opolski rynek nieruchomości wprowdzony został zupełnie nowy standard usług przez firmę Rembud. To inwestor i generalny wykonawca Bielana oraz wielu innych osiedli, które zostały już zbudowane i oddane do użytku w . Przyszli mieszkańcy Bielana kupując otrzymają specjalny zestaw kuponów rabatowych. Każdy z kuponów niesie z sobą wyjątkowe promocje na zakupy niezbędne do nowego oraz wiele innych niespodzianek.

Opolskie Kupony Rabatowe 1/2016

Korzystając z Opolskich Kuponów Rabatowych, bo tak nazywa się ten program, kupujący będą mogli łatwiej i taniej je wyposażyć we wszystko co potrzebne: płytki, farby, tapety, panele, wykładziny, meble kuchenne i łazienkowe, lampy, dekoracje. Co więcej, ten atrakcyjny pakiet już teraz obejmuje również inne strefy naszego życia, w tym salony kosmetyczne, wizyty lekarskie, atrakcje dla dzieci, restauracje, kawiarnie, części zamienne do samochodu, serwis samochodowy, a wkrótce wiele innych rodzajów usług.

To niezwykle przyjemne uczucie, kiedy wraz z kluczami do nowego otrzymujemy wspaniały pakiet praktycznych prezentów, które pomogą nam w urządzeniu wymarzonego domu.

Firma Rembud wraz partnerami programu Opolskie Kupony Rabatowe postanowili katalog z kuponami rabatowymi wręczyć również wszystkim wcześniejszym swoim klientom, którzy zakupili od tego dewelopera. Mamy tu na myśli mieszkańców Osiedla Moderna, Malinowe , Słoneczne Tarasy, Słoneczne I, Słoneczne II i wiele innych, które prezentujemy w dalszej części wydawnictwa. Dlatego zapraszamy Państwa, którzy mieszkacie pod tymi adresami do odbioru przysługujących Państwu kuponów rabatowych w biurze firmy Rembud na ul. Kepskiej 18 w . Mamy nadzieję, że ten prezent od Firmy Rembud oraz Partnerów programu, których prezentujemy poniżej sprawi klientom wiele przyjemności zwłaszcza teraz w okresie wakacyjno-urlopowym gdzie tak bardzo przydadzą się oszczędności.

www.opolskiekuponyrabatowe.pl


Zobacz również:

Odra Prestige Apartamenty

Jedyne takie miejsce w Opolu

Apartamenty Vincent Opole

Nowe mieszkania Opole-Gosławice

Klonowe Zacisze

Apartamenty w zabudowie szeregowej w Lędzinach pod Opolem

Luksusowe dwupoziomowe mieszkanie w centrum Opola

108,91 m², 4 pokoje, miejsce postojowe

Lepiej już było

Rynek nieruchomości

OPOLAGRA 2022

Największe targi w południowej Polsce

Beata Marcinowicz

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla