Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

CZERWIEC 2022

CZYTAJ

Jaśminowe Domy

Nowe osiedle domów szeregowych

Jaśminowe Domy

Nowe osiedle domów szeregowych

Beata Marcinowicz

Decydując się na dom czy zawsze zadajemy sobie kilka tych samych pytań. Jednym z nich jest pytanie o bezpieczeństwo nasze, naszej rodziny i majątku. To jedna z naszych podstawowych potrzeb, która powinna być zaspokajana w jak najwyższym stopniu. Analizujemy więc kwestie wynajęcia firmy ochroniarskiej, założenia systemu alarmowego. Rozmawiamy z przyszłymi sąsiadami, by wiedzieć, jak dalece ich pogląd na kwestie bezpieczeństwa jest bliski naszemu i czy możemy na siebie wzajemnie liczyć.

Mieszkanie dające poczucie bezpieczeństwa to atut, często mający znaczenie większe niż na przykład cena. Od tego przecież zależy komfort naszego życia, zdrowie i przyszłość dzieci, spokój ducha, który jest przecież bezcenny.

Osiedle-Jasminowe-Domy-7

Jednym z właśnie budowanych osiedli w są Jaśminowe Domy przy ul. Kukuczki.  To niewielkie domów w zabudowie szeregowej, jest ich tu zaledwie 12, tworzone w myśl zasad starożytnej sztuki Feng Shui gwarantującej harmonię i spokój. Każdy z domów zajmuje powierzchnię ok. 142 m2 wraz z garażem. To idealny metraż dla rodziny, przestrzeń, którą wykorzystać możemy, by realizować swoje pasje, jak też cieszyć się atmosferą bliskości.

Osiedle-Jasminowe-Domy-4

Kwestie bezpieczeństwa mają dla dewelopera Jaśminowych Domów znaczenie szczególne. jest w całości ogrodzone, z ograniczonym dostępem, gdyż wjazd stanowi automatyczna, sterowana na pilota, brama, zamykająca się zaraz po wjeździe na teren . Zabudowa szeregowa stanowi kompromis pomiędzy swobodą, jaką daje posiadanie domu jednorodzinnego, a korzyściami bliskości siąsiadów. Na tym właśnie opiera się idea Jaśminowych Domów – dobre sąsiedzkie relacje zwiększają bezpieczeństwo, wzmacniają więzi. Jednocześnie fakt, iż domy usytuowane są tak, że część prywatna, ogrodowa, skierowana jest na zewnątrz, pozwala zachować maksimum intymności. Niebagatelne znaczenie ma również kwestia oświetlenia . Jasne, doświetlone przestrzenie, dają nam poczucie spokoju i kontroli nad otoczeniem. Projekt Jaśminowych Domów zakłada oświetlenie wewnętrznej drogi części wspólnej, dzięki czemu przestrzeń staje się bardziej przyjazna i bezpieczniejsza. W każdym z domów przygotowana jest stosowna instalacja alarmowa, a deweloper pośredniczyć może w negocjacjach z firmą ochroniarską i pomóc w podpisaniu umowy na promocyjnych warunkach już za 35 zł miesięcznie za całodobowy monitoring z podjazdem grupy interwencyjnej. W dzisiejszych czasach systemy alarmowe są niezwykle czułe, a szybkość interwencji w sytuacjach kryzysowych natychmiastowa. Wszystko to sprawia, że dom jest bezpieczny w każdej sytuacji, także podczas dłuższej nieobecności właścicieli.

Osiedle Jaśminowe Domy

Jaśminiowe Domy stać się mogą idealnym miejscem do życia. Usytuowane nieco dalej od centrum, lecz z doskonałym do niego dojazdem wykluczającym najbardziej zakorkowane miejsca . Położone w cichej, nowoczesnej okolicy z pięknymi alejkami spacerowymi, otoczone zielenią, a blisko największego w regionie centrum handlowego, dającego możliwość rozwoju dzieci i młodzieży ze względu na sąsiedztwo Centrum Sportu, przedszkoli, szkół i sal zabaw. Jaśminowe Domy to budowane według najwyższych standardów , którego idea zakłada komfortowe, bezpieczne życie w przyjaznym otoczeniu.

Więcej informacji: na stronie www.jasminowe-domy.pl oraz pod numerem tel. 696 002 518


Zobacz również:

Odra Prestige Apartamenty

Jedyne takie miejsce w Opolu

Apartamenty Vincent Opole

Nowe mieszkania Opole-Gosławice

Klonowe Zacisze

Apartamenty w zabudowie szeregowej w Lędzinach pod Opolem

Luksusowe dwupoziomowe mieszkanie w centrum Opola

108,91 m², 4 pokoje, miejsce postojowe

Lepiej już było

Rynek nieruchomości

OPOLAGRA 2022

Największe targi w południowej Polsce

Beata Marcinowicz

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla