Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

LIPIEC 2022

CZYTAJ

Osiedle Brzozowe Domy

Pragniemy, by marzenia stały się rzeczywistością, by stały się realne, namacalne, byśmy mogli poczuć je pod palcami. Wiele z naszych pragnień zawsze pozostaje poza naszym zasięgiem. Są jednak takie, które mogą się spełnić już dziś.

Osiedle Brzozowe Domy

Pragniemy, by marzenia stały się rzeczywistością, by stały się realne, namacalne, byśmy mogli poczuć je pod palcami. Wiele z naszych pragnień zawsze pozostaje poza naszym zasięgiem. Są jednak takie, które mogą się spełnić już dziś.

Beata Marcinowicz

Kiedy wyobrażamy sobie swój własny dom, zawsze widzimy przestrzeń, wygodę, luksus, jakiego brakuje nam właśnie teraz. Chcemy zachować prywatność, jednocześnie mając miasto na wyciągnięcie ręki. Potrzebujemy sąsiadów, ale poczucie intymności ma dla nas znaczenie. Stawiamy na jakość, ale cena musi być rozsądna. I nawet jeśli wydaje się, że tak trudno spełnić te wszystkie warunki – przyjrzyjcie się Państwo Brzozowym Domom.

Kompleks trzech budynków w bliźniaczej zabudowie znajdujący się przy ul. Oleskiej w zachwyca sposobem kreowania przestrzeni i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Bliskie otoczenie to wyciszająca zieleń, urocze ogródki zachęcające dzieci do zabawy na dworze, drzewa niosące ukojenie i zapach wiosny. Ale kawałek dalej czeka na nas wygodna droga dojazdowa do centrum miasta i poza , komunikacja miejska, przedszkola, sklepy, przychodnie – wszystko, co jest nam w życiu niezbędne i pozwala sprawnie organizować codzienność.

brzozowe_02

Każdy z domów posiada trzy poziomy, z których parter jest opracowany jako część wspólna, łącząca w sobie kuchnię, salon, toaletę, wyjście do ogrodu oraz przejście wprost z do garażu połączonego z pomieszczeniem gospodarczym z kotłownią. Pierwsze piętro to przestrzeń prywatna domu, w której mieszczą się cztery przestronne sypialnie, duża łazienka, garderoba i klimatyczny taras. Jest to wyraz funkcjonalności budynku, w którym panują jasne i wyraziste zasady – jest strefa publiczna, dla gości i strefa prywatna, dla mieszkańców. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy z członków rodziny zachowuje intymność i nie ma możliwości, by przeszkadzano sobie wzajemnie. Jest to szczególnie ważne, jeśli pod jednym dachem mieszkać będą towarzyscy nastolatkowie z przedszkolakami, lubiące kawę przyjaciółki mamy i dzieci chodzące do szkoły i potrzebujące spokoju, by przygotować się do zajęć.

brzozowe_03

Poddasze stanowi wolną przestrzeń, którą właściciele mogą zagospodarować zgodnie z własnymi potrzebami, czy też jako pokój gościnny, domowe biuro, składzik, bawialnię dla dzieci. Znakiem czasów jest, że coraz częściej pracujemy w domu. Z własnego wyboru, dla dobra rodziny. I po raz kolejny projektanci Brzozowych Domów stanęli na wysokości zadania. Możliwość dostosowania poddasza do indywidualnych potrzeb to rozwiązania niezwykle praktyczne i ułatwiające rodzinie funkcjonowanie.

Brzozowe Domy kreowane są na obiekty uniwersalne. To ich wielka zaleta, gdyż stają się przystanią na długie lata, dla wszystkich członków rodziny. Tutaj nigdy nie poczujecie Państwo, że czas zmienić , gdyż dorastające dzieci funkcjonują zupełnie inaczej, niż kiedyś.

Powierzchnia całego domu to 151,9 m2. Na tej przestrzeni zmieszczą się wszystkie nasze życiowe ambicje, dziecięce marzenia, wszelkie potrzeby nastolatków. Jest tu miejsce na samochód, na niezbędne w każdym gospodarstwie akcesoria, nawet na sprzęt campingowy czy kolekcję deskorolek naszych latorośli. To dom, w którym trzeba spełniać marzenia, bo tak właśnie jest zaprojektowany.

brzozowe_01

Za ideą Brzozowych Domów idzie też jakość, która gwarantuje satysfakcję mieszkańców. Deweloper korzysta nie tylko z zaawansowanych technologii w budownictwie, lecz również z wysokiej klasy artykułów budowlanych znanych i szanowanych marek: Brass, Wienerberger, Teriva. Wszystko to pozwala czuć się bezpiecznie, zachować komfort życia i w perspektywie czasu obniża koszty utrzymania domu.

brzozowe-domy.opole.pl


Zobacz również:

Odra Prestige Apartamenty

Jedyne takie miejsce w Opolu

Apartamenty Vincent Opole

Nowe mieszkania Opole-Gosławice

Klonowe Zacisze

Apartamenty w zabudowie szeregowej w Lędzinach pod Opolem

Luksusowe dwupoziomowe mieszkanie w centrum Opola

108,91 m², 4 pokoje, miejsce postojowe

Lepiej już było

Rynek nieruchomości

OPOLAGRA 2022

Największe targi w południowej Polsce

Beata Marcinowicz

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla