Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

WRZESIEŃ 2023

CZYTAJ

Osiedle Brzozowe Domy

Pragniemy, by marzenia stały się rzeczywistością, by stały się realne, namacalne, byśmy mogli poczuć je pod palcami. Wiele z naszych pragnień zawsze pozostaje poza naszym zasięgiem. Są jednak takie, które mogą się spełnić już dziś.

Osiedle Brzozowe Domy

Pragniemy, by marzenia stały się rzeczywistością, by stały się realne, namacalne, byśmy mogli poczuć je pod palcami. Wiele z naszych pragnień zawsze pozostaje poza naszym zasięgiem. Są jednak takie, które mogą się spełnić już dziś.

Beata Marcinowicz

Ten artykuł liczy 568 słów i przeczytasz go w około 1 min. i 54 sek.

Kiedy wyobrażamy sobie swój własny , zawsze widzimy przestrzeń, wygodę, luksus, jakiego brakuje nam właśnie teraz. Chcemy zachować prywatność, jednocześnie mając miasto na wyciągnięcie ręki. Potrzebujemy sąsiadów, ale poczucie intymności ma dla nas znaczenie. Stawiamy na jakość, ale cena musi być rozsądna. I nawet jeśli wydaje się, że tak trudno spełnić te wszystkie warunki – przyjrzyjcie się Państwo Brzozowym Domom.

Kompleks trzech budynków w bliźniaczej zabudowie znajdujący się przy ul. Oleskiej w zachwyca sposobem kreowania przestrzeni i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Bliskie otoczenie to wyciszająca zieleń, urocze ogródki zachęcające dzieci do zabawy na dworze, drzewa niosące ukojenie i zapach wiosny. Ale kawałek dalej czeka na nas wygodna droga dojazdowa do centrum miasta i poza , komunikacja miejska, przedszkola, sklepy, przychodnie – wszystko, co jest nam w życiu niezbędne i pozwala sprawnie organizować codzienność.

brzozowe_02

Każdy z posiada trzy poziomy, z których parter jest opracowany jako część wspólna, łącząca w sobie kuchnię, salon, toaletę, wyjście do ogrodu oraz przejście wprost z do garażu połączonego z pomieszczeniem gospodarczym z kotłownią. Pierwsze piętro to przestrzeń prywatna , w której mieszczą się cztery przestronne sypialnie, duża łazienka, garderoba i klimatyczny taras. Jest to wyraz funkcjonalności budynku, w którym panują jasne i wyraziste zasady – jest strefa publiczna, dla gości i strefa prywatna, dla mieszkańców. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy z członków rodziny zachowuje intymność i nie ma możliwości, by przeszkadzano sobie wzajemnie. Jest to szczególnie ważne, jeśli pod jednym dachem mieszkać będą towarzyscy nastolatkowie z przedszkolakami, lubiące kawę przyjaciółki mamy i dzieci chodzące do szkoły i potrzebujące spokoju, by przygotować się do zajęć.

brzozowe_03

Poddasze stanowi wolną przestrzeń, którą właściciele mogą zagospodarować zgodnie z własnymi potrzebami, czy też jako pokój gościnny, domowe biuro, składzik, bawialnię dla dzieci. Znakiem czasów jest, że coraz częściej pracujemy w domu. Z własnego wyboru, dla dobra rodziny. I po raz kolejny projektanci Brzozowych ów stanęli na wysokości zadania. Możliwość dostosowania poddasza do indywidualnych potrzeb to rozwiązania niezwykle praktyczne i ułatwiające rodzinie funkcjonowanie.

Brzozowe kreowane są na obiekty uniwersalne. To ich wielka zaleta, gdyż stają się przystanią na długie lata, dla wszystkich członków rodziny. Tutaj nigdy nie poczujecie Państwo, że czas zmienić , gdyż dorastające dzieci funkcjonują zupełnie inaczej, niż kiedyś.

Powierzchnia całego domu to 151,9 m2. Na tej przestrzeni zmieszczą się wszystkie nasze życiowe ambicje, dziecięce marzenia, wszelkie potrzeby nastolatków. Jest tu miejsce na samochód, na niezbędne w każdym gospodarstwie akcesoria, nawet na sprzęt campingowy czy kolekcję deskorolek naszych latorośli. To dom, w którym trzeba spełniać marzenia, bo tak właśnie jest zaprojektowany.

brzozowe_01

Za ideą Brzozowych Domów idzie też jakość, która gwarantuje satysfakcję mieszkańców. Deweloper korzysta nie tylko z zaawansowanych technologii w budownictwie, lecz również z wysokiej klasy artykułów budowlanych znanych i szanowanych marek: Brass, Wienerberger, Teriva. Wszystko to pozwala czuć się bezpiecznie, zachować komfort życia i w perspektywie czasu obniża koszty utrzymania domu.

brzozowe-domy.opole.pl


Zobacz również:

Mieszkanie 33 m² na Zaodrzu

Nowoczesna kawalerka z klimatyzacją

Działka 53 ary z lasem i dostępem do Wisły

Działka w Wyszogrodzie, ok. 50 km od Krakowa

Piękny budynek 2 174 m² w centrum Opola

Zabytek architektoniczny przy ul. Damrota

Działka budowlana 31 arów Opole-Wrzoski

Atrakcyjna cena 17 000 zł za ar

Działka w Kępie pod Opolem

Działka 7833 m², w pełni uzbrojona

Beata Marcinowicz

Udostępnij ten artykuł

Rynek Nieruchomości Opole Nowe Mieszkania Domy Apartamenty Rynek pierwotny Rynek wtórny

Trzypokojowe mieszkanie Opole Zaodrze - Opolski Rynek Nieruchomości

Trzypokojowe mieszkanie Opole Zaodrze

Mieszkanie 3-pokoje Opole, ul. Wojska Polskiego

Działka budowlana 31 arów Opole-Wrzoski - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka budowlana 31 arów Opole-Wrzoski

Atrakcyjna cena 17 000 zł za ar

Apartamenty Eko Park - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Eko Park

Budynek nr 3 - zamieszkaj w nim jeszcze w tym roku

Działka 1,76 ha Opole-Wrzoski - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka 1,76 ha Opole-Wrzoski

Zobacz szczegółowy raport o działce

Działka w Kępie pod Opolem - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka w Kępie pod Opolem

Działka 7833 m², w pełni uzbrojona

Mieszkanie z ogrodem w Lędzinach - Opolski Rynek Nieruchomości

Mieszkanie z ogrodem w Lędzinach

3 pokoje, 69,94 m², taras

Działka 41 arów Opole-Wrzoski - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka 41 arów Opole-Wrzoski

Zobacz szczegółowy raport o działce

Działka 53 ary z lasem i dostępem do Wisły - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka 53 ary z lasem i dostępem do Wisły

Działka w Wyszogrodzie, ok. 50 km od Krakowa

Meble DrewalPartner

Meble Drewal

Producent mebli drewnianych i mebli ogrodowych

Dom w zabudowie bliźniaczej w Opolu-Bierkowicach - Opolski Rynek Nieruchomości

Dom w zabudowie bliźniaczej w Opolu-Bierkowicach

Dom 110 m², działka 400 m²

Dwupoziomowy apartament w Opolu - Opolski Rynek Nieruchomości

Dwupoziomowy apartament w Opolu

4 pokoje, 80 m², ogródek, miejsce parkingowe

Działka 21 arów Opole-Wrzoski - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka 21 arów Opole-Wrzoski

Zobacz szczegółowy raport o działce