Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

LIPIEC 2022

CZYTAJ

Apartamenty Natura

Mieszkanie jako inwestycja

Apartamenty Natura

Mieszkanie jako inwestycja

Opolski Rynek Nieruchomości

Inwestowanie jest sztuką. Wymaga talentu, zdolności przewidywania i wyczucia mechanizmów rynkowych. Z pewnością każdy, kto zastanawia się obecnie w jaki sposób zainwestować środki finansowe, aby oczekiwać w przyszłości najlepszego zysku, myśli o inwestycji w nieruchomości. Biorąc pod uwagę fakt, że nieruchomości na świecie są dziś więcej warte niż zasoby złota i rynkowa cena gruntów stale rośnie, warto rozważyć taką ewentualność.

Czy inwestycja w nieruchomości się opłaca?

Jeszcze 3 lata temu inwestorzy stawiali na lokaty kapitału: lokaty bankowe, konta oszczędnościowe, obligacje. Dziś jednak oprocentowanie wszelkich lokat jest tak niskie, że jest na nie coraz mniejszy popyt. Osoby poszukujące alternatywnych inwestycji, najczęściej decydują się na kupno . można wynająć, a kwota odstępnego stać się może źródłem stałego dochodu inwestora. Poza tym lokum stanowi inwestycję na przyszłość. Okazać się może zabezpieczeniem materialnym w wieku poprodukcyjnym lub też majątkiem, który podzielić można między dzieci czy wnuki. Obecnie widać duży popyt na lokale do wynajęcia, dlatego można uzyskać lepsze stawki czynszu. Ceny również rosną, więc wzrost wartości nieruchomości w czasie jest kolejnym atutem inwestowania w .

Ciekawą propozycją jest zakup na nowym osiedlu Natura w . Idąc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, deweloper ma w swojej ofercie dwa rodzaje typowych inwestycyjnych o metrażu od 28 do 49 m2. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie internetowej .

Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321


Opolski Rynek Nieruchomości

Zespół redakcyjny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla