Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

LIPIEC 2022

CZYTAJ

Luksusowe Tarasy

Najpopularniejsza lokalizacja w Opolu

Luksusowe Tarasy

Najpopularniejsza lokalizacja w Opolu

Beata Marcinowicz

Jak połączyć zalety domu jednorodzinnego i ? Zamieszkać w domu w zabudowie szeregowej. Tutaj możemy cieszyć się obecnością sąsiadów i prywatnością własnego ogródka i domu jednocześnie.

Wielu z nas marzy o domu, który łączy w sobie cechy budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego. Dlaczego? Dom jednorodzinny pozwala zachować maksimum prywatności oraz zorganizować życie w sposób optymalny dla danej rodziny. Dom jednorodzinny to synonim przestrzeni, własnego ogródka i prywatności. Natomiast , to przede wszystkim wygoda. Minimalny nakład w pracy w otoczenie budynku, komfort współpracy z administratorem, który zatroszczy się o wymianę żarówki czy naprawę dachu, wsparcie sąsiadów, na przykład, gdy jesteśmy na urlopie.

Jak połączyć zalety domu jednorodzinnego i ? Mieszkając w zabudowie szeregowej możemy cieszyć się obecnością sąsiadów i prywatnością własnego ogródka i domu jednocześnie. Taką właśnie możliwość oferuje nam inwestor budujący w nowe, ekskluzywne w zabudowie szeregowej.

Luksusowe Tarasy to spełnienie marzeń wielu z nas. Przede wszystkim uwagę zwraca lokalizacja . Położone jest w Szczepanowicach, obecnie jednej z najwyżej ocenianych przez opolan dzielnicy. Szczepanowice to niewielka, niezwykle spokojna część miasta, w której dominuje zabudowa jednorodzinna. I choć wydaje się być położona na uboczu, to do ścisłego centrum można stad przejść spacerem, co zajmuje około 40 minut. Transportem miejskim dotrzemy do śródmieścia w ciągu 10-15 minut, a prywatnym nawet w 5 minut. Co więcej, zlokalizowane są tutaj szkoły podstawowe, przedszkola publiczne i prywatne, przychodnia, apteki i sklepy. Od C.H. Karolinka dzieli Szczepanowice zaledwie kilka minut drogi samochodem.

Luksusowe Tarasy zlokalizowane są przy ul. Żniwnej. W pobliżu znajdziemy przystanki MZK, przychodnie, przedszkole i sklep. Droga do szkoły podstawowej zajmuje kilka minut. To doskonałe miejsce dla rodzin z małymi dziećmi, które wymagają opieki, dowożenia na zajęcia dodatkowe i poczucia bezpieczeństwa.

Osiedle nosi wyjątkowa nazwę, ponieważ w skali Opolszczyzny jest wyjątkowe. Każdy z budynków zajmuje 4 poziomy. Poziom pierwszy stanowi garaż podziemny mieszczący 2 samochody. Poziom drugi to wyjątkowo ustawne składające się z dwóch sypialni, salonu, osobnej kuchni, łazienki oraz holu. Powierzchnia wynosi 63 m2 i jest optymalna dla rodziny z jednym lub dwójką dzieci. Do lokalu należy ogródek, do którego wychodzi się wprost z salonu. Na trzecim poziomie znajduje się kolejne – o tym samym układzie i bardzo zbliżonym metrażu, jak lokal na poziomie 2. Rzecz w tym, ze do tego apartamentu należy taras o powierzchni 9 m2, na który wychodzi się wprost z salonu oraz duży, niezwykle atrakcyjny taras na dachu budynku, czyli na poziomie 4. Dach jest przygotowany w taki sposób, by właściciele mogli dowolnie zaaranżować jego przestrzeń. Z powodzeniem można wiec tu urządzić kącik wypoczynkowy, który stanie się prywatną oazą spokoju ponad dachami innych domów. To bardzo kusząca perspektywa, szczególnie, że Szczepanowice to wciąż zielona, nieco sielska dzielnica.

Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321


Zobacz również:

Luksusowe Tarasy 2

Wójtowa Wieś, ul. Wincentego Hlouszka 6

Luksusowe Tarasy

Ogrzewanie miejskie na całym osiedlu

Beata Marcinowicz

Zespół redakcyjny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla