Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

PAŹDZIERNIK 2021

CZYTAJ

Osiedle Szmaragdowe

Funkcjonalne mieszkania

Osiedle Szmaragdowe

Funkcjonalne mieszkania

Beata Marcinowicz

Osiedle Szmaragdowe stanowić będą dwa wielorodzinne budynki mieszkalne. W jednym znajdą się 34 mieszkania, w drugim 30 mieszkań. Część jednego z budynków przeznaczona jest pod lokale usługowe, dzięki czemu lokatorzy mający małe dzieci lub osoby starsze będą miały zapewnione podstawowe potrzeby. Każdy z budynków posiadać będzie podziemne garaże i parkingi, a także windy i komórki lokatorskie.

Mieszkania zaplanowane są w możliwie optymalny sposób, ustawne i jasne, dopasowane do potrzeb nabywcy. Znajdą się tutaj kawalerki o powierzchni 34 m2, lokale dwupokojowe o metrażu 48 m2 i 58 m2 oraz trzypokojowe apartamenty o powierzchni 60 m2.

Warto zwrócić uwagę na doskonałą lokalizację, gwarantującą bliskość największego na Opolszczyźnie centrum handlowego, szkół, przedszkoli, przychodni. Istotne są również możliwości komunikacyjne osiedla. Do centrum dotrzeć można w kilkanaście minut rowerem czy komunikacją miejską, a transportem prywatnym w ciągu kilku minut.

Nowoczesny i praktyczny układ osiedla, zapewnia wygodę życia oraz prywatność wszystkim mieszkańcom. Bliskość terenów zielonych, spokojna okolica, przewaga domów jednorodzinnych w najbliższym otoczeniu sprawiają, że Osiedle Szmaragdowe spełnia oczekiwania rodzin z dziećmi oraz osób starszych.

Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321

Beata Marcinowicz

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla