Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

CZERWIEC 2022

CZYTAJ

Mikroapartamenty M1

Funkcjonalne mieszkania od 16 m kw.

Mikroapartamenty M1

Funkcjonalne mieszkania od 16 m kw.

Opolski Rynek Nieruchomości

42

Mikro M1 – , ul. Wapienna

tel. 605 766 270

Nowość w :

Mikro M1 to inwestycja, która swoimi atutami, takimi jak nowoczesna architektura, dogodne położenie czy bliskość infrastruktury miejskiej, oferuje ciekawą alternatywę dla młodych ludzi, studentów lub obcokrajowców pracujących w i okolicach . Jest to również  sposób na atrakcyjną inwestycję, gwarantującą wysoką stopę zwrotu z wynajmu.

Lokalizacja:

Mikro M1 to nowoczesny budynek położony przy ul. Wapiennej w , otoczony zielenią, z widokiem na Kamionkę Piast. W niedalekiej odległości znajduje się Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa, Uniwersytet Opolski, a także Rynek i centrum miasta.

Powierzchnia:

Mikro M1 to niewielkie lokale o powierzchni od 16 m2, o wysokim standardzie wykończenia, a ich powierzchnia  jest gwarantem przystępnej ceny. Kupując  mikroapartament  możesz zaaranżować go sam lub powierzyć wykończenie deweloperowi, wybierając jeden z pakietów.

Projekt realizuje doświadczona firma deweloperska MPM Development Sp. z.o.o., która  zrealizowała dotąd wiele projektów mieszkaniowych w Namysłowie, Kluczborku, Łodzi, Rybniku, Krakowie,  jak również w .

Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321

Opolski Rynek Nieruchomości

Zespół redakcyjny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla