Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

CZERWIEC 2024

CZYTAJ

HAUS Deweloper

nominowany w kategorii DEWELOPER ROKU

HAUS Deweloper

nominowany w kategorii DEWELOPER ROKU

Mariusz Ciołeszyński

103

Ten artykuł liczy 1104 słów i przeczytasz go w około 3 min. i 41 sek.

Firma Haus Deweloper  została nominowana do plebiscytu uczestników rynku nieruchomości w kategorii DEWELOPER ROKU przez Opolskie Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości.  Od wielu lat firma Haus działa na rynku opolskim i zdążyła już wyrobić sobie silną markę kojarzoną z terminową i fachową  realizacji inwestycji  budowlanych. W tym numerze Opolskiego Rynku Nieruchomości chcemy przybliżyć Państwu Haus, jako pierwszą z czterech nominowanych firm w plebiscycie w swojej kategorii.

Mariusz Ciołeszyński: Mam przyjemność przedstawić  naszym czytelnikom  właścicieli firmy Haus Deweloper pana Romana i panią Ewelinę Prodlik, od razu oddaję Państwu głos, proszę nam przybliżyć czym się przede wszystkim  zajmuje Państwa firma.

Roman Prodlik: Mówiąc krótko nasza firma Haus Deweloper już od kliku lat koncentruje się na rynku mieszkaniowym, działamy w zakresie budownictwa deweloperskiego. Zajmujemy się również obsługą inwestycji oraz  usług ogólnobudowlanych.

M.C. Jesteście znani z tego, że jako pierwsi wprowadziliście Państwo na rynek opolski dwupoziomowe z tarasami na dachu, jak ten pomysł został przyjęty przez klientów?

R.P.  Każdy projekt traktujemy jak najważniejsze wyzwanie w historii firmy. Pomysł z tarasami na dachu był faktycznie czymś nowym i bardzo oryginalnym dlatego cieszy nas fakt, że Natura stało się naszym znakiem firmowym.

Apartamenty Natura – stan budowy czerwiec 2019

M.C.  Będąc ostatnio na Apartamenty Natura widziałem, że nowi właściciele już są w trakcie urządzania swojej przestrzeni tarasowej na dachu, która pozwala cieszyć się tą piękną pogodą jaką ostatnio mamy w Polsce, przed słońcem chroni  ich oryginalne zadaszenie, pani Ewelino jak to wygląda z pani punktu widzenia.

Ewelina Prodlik: Bardzo miło jest nam słyszeć kiedy nowi Mieszkańcy zaczynają urządzać tarasy i mówią, że są one faktycznie oryginalnym rozwiązaniem. Tarasy mają już gotową drewnianą podłogę jak i żagle przeciwsłoneczne. W zasadzie wystarczy wstawić wygodne meble, dołożyć trochę roślin i delikatnego ciepłego światła aby móc w pełni poczuć relaks i oddać się chwili przy dobrej porannej kawie czy też lampce dobrego wina  na wysokościach Apartamentów Natura. Klienci wciąż podkreślają, że czas spędzony na tarasach jest wyjątkowo piękny, kiedy można  odpocząć w tak pięknym miejscu, niezależnie od pory dnia czy roku.

M.C. Widzę, że macie Państwo satysfakcję z przetarcia w nowego szlaku projektowego z tarasami na dachu, nagraliście również materiał filmowy dostępny na firmowej stronie, z wykorzystaniem drona, który pokazuje całą inwestycję z bliska. Wracając jeszcze do Państwa klientów – faktycznie widać, że czują się kompleksowo obsłużeni i polecają Was innym.

Roman Prodlik: To miło słyszeć. Oczywiście zawsze może być lepiej i dokładamy starań, żeby ciągle się rozwijać i podnosić poziom obsługi Klienta na coraz wyższy poziom. Mamy świadomość, że wybór mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego bardzo nam zależy, żeby nasi Klienci mieli jak największe poczucie bezpieczeństwa.  Całym procesem deweloperskim kierujemy w sposób, kompetentny i elastyczny dla Nabywcy. Zadowolenie Nabywcy jest dla nas najważniejsze dlatego stosujemy również materiały budowlane wysokiej jakości, wykorzystując najnowsze technologie.

M.C.  Jak dbacie o bezpieczeństwo finansowe swoich klientów

R.P. Inwestycje są realizowane zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie Deweloperskiej. Są w pełni kontrolowane przez Bank, a środki wpłacane przez Nabywców lokowane są na osobnych rachunkach powierniczych. To jest już dzisiaj standard, który daje poczucie bezpieczeństwa wszystkim stronom.

M.C. Spójrzmy jeszcze na Wasze ostatnie realizacje i najbliższe plany?  

R.P. W pełni zakończoną inwestycją  są Zielone Tarasy, w dzielnicy Opole-Półwieś, aktualnie kończymy budowę i sprzedaż na osiedlu Natura Apartamenty w dzielnicy Szczepanowice, a ostatnio rozpoczęliśmy sprzedaż nowej inwestycji Apartamenty Natura 2.

M.C.  Zatrzymajmy się na tej nowej inwestycji na moment. Porozmawiajmy  o idei, lokalizacji i szczegółach estetycznych tej nowej inwestycji, czy mogę poprosić pani Ewelino o kilka słów na ten temat?

Ewelina Prodlik: To kontynuacja idei, jaką docenili mieszkańcy inwestycji Apartamenty Natura. Jest odpowiedzią na potrzeby pokolenia, które docenia komfort mieszkania w harmonii z naturą. Projekt powstał z myślą o ekologicznych rozwiązaniach i naturalnym wkomponowaniu budynków w zielone otoczenie. Inwestycja zlokalizowana jest w zielonej i cichej części – dzielnicy Wójtowa Wieś.  W pobliżu znajduje się pływalnia Wodna Nuta, kampus Politechniki Opolskiej, ZOO, Wyspa Bolko, przychodnie, szkoły i przedszkola

M.C.  Spójrzmy jeszcze razem na projekt tego , co było priorytetem podczas jego tworzenia?

E.P. Od samego początku pracująca nad projektem grupa projektantów szczególną uwagę zwracała na funkcjonalne rozkłady mieszkań oraz ich doświetlenie. Podczas prac projektowych pamiętano również o rosnącej wciąż świadomości proekologicznych rozwiązań. Zielone trendy umacniają się na wielu frontach, takich jak żywność, kosmetyki, czy rozwiązania w budownictwie. Bardzo w tym pomogła lokalizacja całego osiedla, ona się wpisuje w naszą ideę: „Życie w zgodzie z naturą”.

M.C. Co możemy jeszcze dodać jeśli chodzi o same mieszkania i przynależne do nich ogrody  i tarasy?

E.P. W pierwszym etapie powstaje 64 mieszkań. Lokale położone na poziomie parteru posiadają ogrody, a na wyższych kondygnacjach balkony lub tarasy. W podziemiu usytuowany jest parking podziemny i komórki lokatorskie. Budynek wyposażony jest oczywiście w wygodne windy.

M.C.  Interesują mnie jeszcze elementy wykończenia, bo na wizualizacji widać elementy drewniane, czy one pojawią się w rzeczywistości?

E.P. Oczywiście, nasze wizualizacje bardzo dokładnie pokazują efekt rzeczywisty, który tworzymy. Dlatego duży  nacisk kładziemy na zastosowanie materiałów wykończeniowych przy każdej naszej inwestycji. Wiele elementów  dekoracyjnych jest wykonanych z wysokiej klasy drewna naturalnego. To nadaje ten naturalny charakter całej inwestycji, której również nazwa zobowiązuje do  takich rozwiązań.  Powstaną także miejsca dla rowerów, stacja naprawy rowerów i pomieszczenie wewnątrz budynku służące do ich garażowania. Bardzo nam zależy, żeby każda rodzina, która tu zamieszka czuła się komfortowo i blisko natury.

M.C. Bardzo dziękuję Państwu za przybliżenie nam firmy Haus i jej dorobku oraz życzę dalszych sukcesów na rynku deweloperskim w Opolu.

www.HausDeweloper.pl


Mariusz Ciołeszyński

Zespół redakcyjny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł

Rynek Nieruchomości Opole Nowe Mieszkania Domy Apartamenty Rynek pierwotny Rynek wtórny

Nowe mieszkanie 37 m² w Brzegu - Opolski Rynek Nieruchomości

Nowe mieszkanie 37 m² w Brzegu

2 pokoje na nowym osiedlu

Dom 124 m² po remoncie bardzo blisko Opola - Opolski Rynek Nieruchomości

Dom 124 m² po remoncie bardzo blisko Opola

Dom jednorodzinny z ogrodem

3-pokojowe mieszkanie 77 m² z klimatem - Opolski Rynek Nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie 77 m² z klimatem

Groszowice, blisko plaża i kąpielisko

Dom wolnostojący blisko Opola - Opolski Rynek Nieruchomości

Dom wolnostojący blisko Opola

Dom 136 m², działka 750 m²

FOTON PRACA Polska - Kompleksowa pomoc i obsługa prawna dla cudzoziemców w PolscePartner

FOTON PRACA Polska

Kompleksowa pomoc i obsługa prawna dla cudzoziemców w Polsce

Dom wolnostojący CALM HOUSE 2 - Opolski Rynek Nieruchomości

Dom wolnostojący CALM HOUSE 2

Dom 136 m², Działka 750 m², Garaż 21 m²

Na sprzedaż dom 191 m² w Opolu - Opolski Rynek Nieruchomości

Na sprzedaż dom 191 m² w Opolu

Dom o pow. użytkowej 151 m²

4-pok. mieszkanie 149 m² Opole ul. Kośnego - Opolski Rynek Nieruchomości

4-pok. mieszkanie 149 m² Opole ul. Kośnego

Umeblowane, sprzęt AGD, kominek

Centrum Budowlane MARBET - Materiały budowlane - sklep i hurtownia budowlanaPartner

Centrum Budowlane MARBET

Materiały budowlane - sklep i hurtownia budowlana

Na sprzedaż nowy dom 138 m² w Opolu - Opolski Rynek Nieruchomości

Na sprzedaż nowy dom 138 m² w Opolu

Dom o pow. użytkowej 103 m², z garażem 19 m²

Zajazd z dużym ogrodem blisko autostrady A4 - Opolski Rynek Nieruchomości

Zajazd z dużym ogrodem blisko autostrady A4

Hotel, restauracja, parking

Dom 94 m² w Lędzinach pod Opolem - Opolski Rynek Nieruchomości

Dom 94 m² w Lędzinach pod Opolem

Nowo budowany dom z ogrodem i garażem

Bez pośredników: Bez pośredników - szybko i bezpiecznie znajdziesz wymarzoną nieruchomość.