Sindbad Dom - Nowe Przylesie, SINDBAD DOM | Opolski Rynek Nieruchomości - Mieszkania Domy Apartamenty Działki Lokal
Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

LUTY 2024

CZYTAJ

Sindbad Dom

Marka tworzona na bazie doświadczeń i najlepszych wzorców

,

Sindbad Dom

Marka tworzona na bazie doświadczeń i najlepszych wzorców

Beata Marcinowicz

121

Ten artykuł liczy 813 słów i przeczytasz go w około 2 min. i 43 sek.

Sindbad to nazwa, która na Opolszczyźnie zabrzmiała niedawno. Jednak od momentu, kiedy usłyszano ją po raz pierwszy, wiadomo, że czas na zmiany na regionalnym rynku nieruchomości. Z Tadeuszem Kanią, prezesem zarządu spółki Sindbad Dom, członka Grupy Sindbad, rozmawia Beata Marcinowicz.

Beata Marcinowicz: Jaki jest cel działania i potencjał marki Sindbad Dom?

Tadeusz Kania: Nadrzędnym celem, jaki przyświecał nam w toku prac nad marką Sindbad Dom, była myśl o budownictwie mieszkaniowym w kontekście spełniających potrzeby właścicieli, będących miejscem życia i wypoczynku. Drugim wątkiem, nad jakim skupialiśmy się była organizacja systemowej opieki nad klientem, czyli zarządzanie wspólnotami, sprawny serwis techniczny, czystość i porządek, a także utrzymana i zagospodarowana zieleń.

Mówiąc o potencjalne muszę zaznaczyć, że pomimo jednoznacznej marki Sindbad Dom korzystamy z doświadczenia i wiedzy pozostałych podmiotów Grupy Sindbad. Ponad trzydziestopięcioletnia historia i kompetencje Grupy są cennym zapleczem do wykorzystania. Ponadto powołaliśmy zespół ekspertów zewnętrznych, dobranych specjalnie na rzecz Sindbad Dom, który jest dla nas silnym wsparciem i pozytywnie wpływa na rozwój marki, jej wizerunek oraz poszerza możliwości działania.

Beata Marcinowicz: Rynek nieruchomości zmienia się bardzo dynamicznie. Jest też mocno nasycony, szczególnie nasz rodzimy grunt, firmami o uznanej pozycji. By przetrwać trzeba się wyróżnić, zaproponować klientom coś zupełnie nowego. Czy jesteście gotowi podjąć takie wyzwanie?

Tadeusz Kania: Marka Sindbad Dom powstała w naszych głowach już wiele lat temu. Przez cały ten czas przygotowywaliśmy się do tego przedsięwzięcia bardzo gruntownie. Zgromadzony bank ziemi daje nam potencjał budowania kilkuset mieszkań rocznie przez najbliższe kilkanaście lat. Profesjonaliści tworzący zespół, markę i pracujący na jej rzecz, dają rękojmię jakości i pewności naszych przedsięwzięć. Będąc na rynku opolskim jesteśmy w stanie wpływać na standardy stale je podnosząc i zmuszając tym samym konkurencję do większej aktywności.

Już nasza pierwsza inwestycja, czyli Nowe Przylesie, stanowi nowe zjawisko na regionalnym rynku nieruchomości. Projekt zapewnia wysokiej jakości materiały. Wykonawstwo powierzyliśmy firmom z naszego regionu, bardzo ważny był dla nas fakt, że każda z nich cieszy się dużym zaufaniem kontrahentów i pozytywnym wizerunkiem. Sprzedaż mieszkań prowadzi młody, ale liczący się wśród pośredników nieruchomości gracz, który swoją pozycję wypracował w ciągu 10 lat aktywności w tej branży. To wszystko ma znaczenie, ponieważ stawiamy na najwyższy poziom obsługi klienta już od pierwszej rozmowy i nie kończymy na transakcji kupna-sprzedaży. Do dyspozycji naszych klientów, właścicieli budowanych przez nas mieszkań, będziemy jeszcze długo później, w zasadzie tak długo, jak długo będzie w ich posiadaniu.

Beata Marcinowicz: Obecnie Sindbad Dom realizuje inwestycję pod nazwą Nowe Przylesie. Jakie są jej cechy charakterystyczne?

Tadeusz Kania: Znakiem rozpoznawczym osiedla jest architektura budynku, duże przeszklenia dające dobrze naświetlone, jasne wnętrza. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, całego budynku, jak i przylegających terenów zielonych dających przestrzeń, ułatwiających wypoczynek. Podziemne garaże i miejsca parkingowe naziemne w sposób bezpieczny i bezkolizyjny z pieszymi zapewnią wewnętrzną komunikację. Nowe Przylesie to ciche spokojne, świetnie zlokalizowane , którego otoczenie pozostanie niezmienione bez względu na upływ czasu. Istotna jest również doskonała komunikacja z centrum miasta, w tym także komunikacja miejska. Warto wspomnieć o otoczeniu Nowego Przylesia. Znajdują się tutaj szkoły, przedszkola, Centrum Handlowe Karolinka, ośrodek sportu, łatwo i szybko dojechać można do obwodnicy i autostrady.

Muszę stwierdzić, że fantastyczne lokalizacje naszych przedsięwzięć będą dodatkowym elementem i znakiem rozpoznawczym Sindbad Dom.

Beata Marcinowicz: Dla kogo budowane jest osiedle Nowe Przylesie?

Tadeusz Kania: Nowe Przylesie jest budowane dla każdego chcącego mieszkać komfortowo, w otoczeniu zieleni i w spokoju. Znane otoczenie, które nie przewiduje żadnych inwestycji w sąsiedztwie, daje poczucie dodatkowego spokoju i stałości. Łatwa komunikacja z centrum, jednocześnie łatwy dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych, to dodatkowa przewaga nad innymi lokalizacjami w . Tutaj osoby w każdym wieku i o różnych oczekiwaniach znajdą swoje miejsce.

Nowe Przylesie to również miejsce, gdzie lokalizacja i otoczenie spotkają się z wysokim standardem jakości prac, użytych materiałów i dadzą dodatkowe korzyści mieszkańcom. Opieka jaką otoczymy naszych klientów po oddaniu budynku do użytkowania będzie walorem niedostępnym do tej pory w Opolu. Zarządzanie wspólnotami, utrzymywanie czystości i porządku na terenie posesji, sprawny serwis techniczny to dodatkowe korzyści jakie będą czekać naszych klientów.


Zobacz również:

Ryszard Wójcik - prezes firmy Sindbad

Sindbad Dom – silna marka z Opola

Z Ryszardem Wójcikiem, założycielem i prezesem firmy Sindbad rozmawia Beata Marcinowicz

Nowe Przylesie

Osiedle mieszkaniowe

Beata Marcinowicz

Zespół redakcyjny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł

Rynek Nieruchomości Opole Nowe Mieszkania Domy Apartamenty Rynek pierwotny Rynek wtórny

Apartamenty Eko Park - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Eko Park

Ruszyła sprzedaż budynku nr 3

Działka w Kępie pod Opolem - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka w Kępie pod Opolem

Działka 7833 m², w pełni uzbrojona

Materace Perfect - Materace do spania - sklep producentaPartner

Materace Perfect

Materace do spania - sklep producenta

Mieszkanie 33 m² na Zaodrzu - Opolski Rynek Nieruchomości

Mieszkanie 33 m² na Zaodrzu

Nowoczesna kawalerka z klimatyzacją

Ośrodek jeździecki Bierdzany - Opolski Rynek Nieruchomości

Ośrodek jeździecki Bierdzany

Kompleksowa oferta sprzedaży - działki i budynki

Dom 94 m² w Lędzinach pod Opolem - Opolski Rynek Nieruchomości

Dom 94 m² w Lędzinach pod Opolem

Nowo budowany dom z ogrodem i garażem

Działka 1,76 ha Opole-Wrzoski - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka 1,76 ha Opole-Wrzoski

Zobacz szczegółowy raport o działce

Centrum Budowlane MARBET - Materiały budowlane - sklep i hurtownia budowlanaPartner

Centrum Budowlane MARBET

Materiały budowlane - sklep i hurtownia budowlana

Kawalerka 31,5 m² Opole Ozimska - Opolski Rynek Nieruchomości

Kawalerka 31,5 m² Opole Ozimska

Doskonałe mieszkanie na wynajem

Piękny budynek 2 174 m² w centrum Opola - Opolski Rynek Nieruchomości

Piękny budynek 2 174 m² w centrum Opola

Zabytek architektoniczny przy ul. Damrota

Oferta inwestycyjna - Opolski Rynek Nieruchomości

Oferta inwestycyjna

Dwa mieszkania w jednym domu

Na sprzedaż nowy dom 138 m² w Opolu - Opolski Rynek Nieruchomości

Na sprzedaż nowy dom 138 m² w Opolu

Dom o pow. użytkowej 103 m², z garażem 19 m²