Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

SIERPIEŃ 2020

CZYTAJ

Wrześniowy numer ORN

153 numer Opolskiego Rynku Nieruchomości

Wrześniowy numer ORN

153 numer Opolskiego Rynku Nieruchomości

Mariusz CiołeszyńskiMariusz Ciołeszyński

Wrześniowy 153 numer Opolskiego Rynku Nieruchomości, na str. 15 zawiera ciekawy artykuł analityka rynku nieruchomości Andrzeja Jakiela, który przytacza aktualną sytuację na rynku mieszkaniowym wg oceny GUS.

Temat z okładki prezentuje nową inwestycję firmy Haus Deweloper Apartamenty Natura 2Apartamenty Natura.

W tym numerze pokazujemy ceny konkretnych mieszkań na osiedlu firmy Rembud Imperial ApartamentyImperial Apartamenty oraz ostatnie dwa mieszkania na inwestycji Wyszomirskiego 8.

Prezentujemy także mapę nowych osiedli, gdzie możecie Państwo zobaczyć lokalizacje 24 inwestycji mieszkaniowych w Opolu i okolicach.

Na kolejnych stronach przeczytamy o nowych inwestycjach w Opolu dotyczących najmłodszego pokolenia, a także wizualizacje Teatru Kochanowskiego po aktualnym remoncie.

Sygnalizujemy także na stronie 40 plany zorganizowania kolejnej wystawy pokazującej aktualne inwestycje mieszkaniowe w Opolu, wkrótce podamy więcej informacji.

Zebraliśmy tez sporów ogłoszeń z rynku wtórnego, które publikujemy na stronach 17 – 24.

Zachęcamy do zapoznania się ze 153 numerem Opolskiego Rynku Nieruchomości i czekamy do 25 września na Państwa pytania, ogłoszenia i propozycje inwestycyjne do zamieszczenia w kolejnym numerze. Przypominamy także o naszej oficjalnej aplikacji na smartfony, gdzie na bieżąco można mieć dostęp do całego zestawu cennych informacji z branży nieruchomości oraz mapy nowych osiedli w Opolu i okolicach.

Miesięcznik Opolski Rynek Nieruchomości dostępny jest również
jako aplikacja mobilna na smartfony iOS i Android.

Pobierz w App StorePobierz z Google Play

Mariusz Ciołeszyński

Mariusz Ciołeszyński

Redaktor naczelny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla