Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

MARZEC 2023

CZYTAJ

Apartamenty Laurowe – gotowe mieszkania jeszcze w tym roku

Ostatnie wolne mieszkania

Apartamenty Laurowe – gotowe mieszkania jeszcze w tym roku

Ostatnie wolne mieszkania

Beata Marcinowicz

Ten artykuł liczy 1299 słów i przeczytasz go w około 4 min. i 20 sek.

Apartamenty Laurowe to trzykondygnacyjny budynek, w którym znajduje się tylko 27 o powierzchni od 31 m2 do 90 m2. Tak kameralny obiekt gwarantuje mieszkańcom prywatność, poczucie bezpieczeństwa i potrzebną do spokojnego życia przestrzeń. Inwestycja jest wyjątkowa pod wieloma względami, jednak na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż ciągi komunikacyjne są tutaj szersze niż standardowo, dzięki czemu mieszkańcy zachowują pełen komfort mijając się na korytarzu czy chodniku, nawet z wózkiem czy rowerem. Znaczenie ma także obecność łagodnych podjazdów, dzięki którym poruszanie się po obiekcie w jego otoczeniu jest łatwiejsze, szczególnie dla osób z wózkami dziecięcymi, seniorów czy niepełnosprawnych. Dla przyszłych mieszkańców istotne jest także, że każdy taras położony na najniższej kondygnacji, otoczony jest murkiem, który zapewnia większą prywatność i bezpieczeństwo lokatorom.

Do każdego z przynależy garaż zlokalizowany na najniższej kondygnacji, w przyziemiu, a także komórka lokatorska. Komunikacja pomiędzy poziomami nie sprawia trudności, również seniorom, ponieważ na każdy z nich dostać się można komfortową, przestronną windą. Przed budynkiem zlokalizowane są miejsca postojowe dla mieszkańców i gości. Do posesji dojeżdża się wygodną, szeroką drogą.

Jakość stosowanych w budowie materiałów decyduje o jakości życia. Renomowana stolarka okienna o wysokim współczynniku akustycznym i cieplnym, standardowo zaopatrzona w rolety z napędem elektrycznym sterowanym pilotem, solidne materiały wykończeniowe i izolacja termiczna, nowoczesne otoczenie i linia architektoniczna, to tylko niektóre z zalet Laurowe. Do doprowadzone są kable światłowodowe i antenowe, by właściciele uniknęli problemów z instalowaniem internetu czy telewizji. Nowoczesnym rozwiązaniem jest zamontowanie w każdym z logotermów umożliwiających regulowanie temperatury zgodnie z potrzebami mieszkańców. Ta nowinka technologiczna gwarantuje lepszą jakość codziennego życia oraz możliwość ponoszenia niższych kosztów na utrzymanie . Co więcej, wszystkie media w budynku są miejskie. Obecnie deweloper pracuje nad autorskim systemem optymalizującym koszty zarządzania nieruchomością, by miesięczne koszty eksploatacji pozostały na stosunkowo niskim poziomie.

Obiekt ten stanowi dobry wybór na długie lata, w którym cieszyć się można ciszą, ciepłem domowego ogniska i pięknym widokiem za oknem.

Apartament 1/1

Trzypokojowe o powierzchni 65,23 m2 stanowi doskonałe rozwiązanie dla rodziny z dziećmi. Przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 30,65 m2 stanowić będzie ośrodek życia rodzinnego. Na tej przestrzeni swoje miejsce znajdzie jadalnia, kącik telewizyjny i wypoczynkowy, funkcjonalna kuchnia. Z salony wychodzi się wprost na zielony, przyjazny taras o powierzchni prawie 79 m2. Otoczony murkiem taras będzie rodzinną oazą spokoju, bezpiecznym miejscem zabawy i odpoczynku w towarzystwie najbliższych i przyjaciół.

W apartamencie znajdują się także dwie sypialnie, z których również wychodzi się na taras. Sypialnia gospodarzy połączona jest z garderobą o powierzchni 3,21 m2. Zorganizować tu można przestrzeń na wszelką odzież i obuwie.

Apartament 1/2

Bardzo przytulne i funkcjonalne z salonem z jadalnią, aneksem kuchennym i dwiema sypialniami. Apartament zajmuje powierzchnię 69,47 m2 i znajduje się tu także łazienka z toaletą, wanną i umywalką, garderoba przynależna do sypialni gospodarzy oraz hall. Optymalną wielkość uzupełnia taras o powierzchni 125,52 m2. Zorganizować tu można także plac zabaw dla dzieci, wstawić trampolinę, piaskownicę, przygotować mini boisko piłkarskie. Wszystko po to, by najmłodsi mieszkańcy mogli bawić się bezpiecznie i pod okiem rodziców, a jednak na dworze, blisko , do którego mogą wrócić w każdej chwili.

Na taras prowadzą trzy wyjścia, jedno z salonu i po jednym z każdej sypialni. Dzięki temu na tarasie stworzyć można trzy przytulne obszary. Jeden dostępny dla całej rodziny i gości, jeden przeznaczony na miejsce wypoczynku właścicieli i jeden dla dzieci, z trampoliną, niewielką piaskownicą czy huśtawką.

W apartamencie znajduje się miejsce na dużą szafę z przesuwnymi drzwiami oraz funkcjonalne meble. Wszystko to sprawia, że stanowi doskonałe rozwiązanie dla rodziny z dziećmi i osób ceniących sobie komfort życia.

Apartament 1/3

To trzypokojowe jest naturalnie podzielone na dwie strefy – publiczną, ogólnodostępną i prywatną, przeznaczoną wyłącznie dla mieszkańców. Oddzielenie salonu, jadalni i aneksu kuchennego (o łącznej powierzchni 27,79 m2) od sypialni i pokoju sprawia, że w tym apartamencie każdy znajdzie swoją przestrzeń, w której czuć się będzie bezpiecznie i swobodnie.

Do przynależy foremny i przestronny taras o powierzchni prawie 65 m2, do którego wychodzi się zarówno z salonu, jak i sypialni i pokoju. Drzwi na taras to poprowadzone od podłogi do sufitu przeszklenie, dzięki któremu do pomieszczeń wpada dużo dziennego światła. To rozwiązanie sprawia także, że uspokajająca zieleń tarasu jest bliżej mieszkańców, pomieszczenia optycznie powiększają się i rozświetlają.

Apartament 1/4

Apartament o powierzchni 69,56 m2 obejmuje salon z aneksem kuchennym i jadalnią (pow. 31,04 m2), sypialnię z garderobą (11,29 m2 i 3,21 m2), pokój (12,24 m2), łazienkę (4,62 m2) oraz hall (6,96 m2). Do należy taras o powierzchni aż 140 m2.

Mieszkanie zostało zaprojektowane w taki sposób, by stworzyć wyraźny podział na część dzienną – otwartą dla lokatorów i gości oraz część prywatną, zarezerwowaną dla mieszkańców.

Przestronny salon z jadalnią i kuchnią pomieści kącik wypoczynkowy z telewizorem, stół dla całej rodziny, a nawet biurko do pracy. Z salonu, przez duże, od podłogi do sufitu, przeszklenie, wyjdziemy wprost do ogrodu. Przy tak dużej powierzchni ogrodu znajdzie się w nim miejsce na strefę relaksu z wygodnymi fotelami czy leżakami i  stolikiem.

Do sypialni gospodarzy przynależy garderoba. Na powierzchni 3,21 m2 z powodzeniem zbudować można półki na ubrania i buty, wieszaki na kurtki, płaszcze, torby i torebki, schowki na walizki, pamiątkowe drobiazgi czy sezonowe ubrania. Dzięki temu rozwiązaniu w sypialni nie znajdą się dodatkowe meble czy sprzęty, które mogą zakłócać przestrzeń, jej uporządkowanie, a tym samym komfort życia mieszkańców.

Apartament 1/5

Funkcjonalne o powierzchni 51,74 m2 stworzone jest z myślą o osobach ceniących komfort. Przestronny salon z jadalnią i kuchnią pomieści kącik wypoczynkowy z telewizorem, stół dla całej rodziny, a nawet biurko do pracy. Z salonu, przez duże, od podłogi do sufitu, przeszklenie, wyjdziemy wprost do ogrodu. Przy tej powierzchni ogrodu (51,43 m2) znajdzie się w nim miejsce na strefę relaksu z wygodnymi fotelami czy leżakami i  stolikiem.

W sypialni o powierzchni 12,95 m2 znajdzie się miejsce zarówno na duże łóżko, jak też szafę i komodę. Szafę można również wstawić w holu. Przestrzeń aneksu kuchennego jest na tyle duża, by pomieściły się w nim wszelkie niezbędne sprzęty.

Apartament jest dobrze doświetlony dziennym światłem i ciepły. Przyjazne i przytulne przestrzenie tworzą optymalny klimat dla ludzi młodych czy seniorów.

Apartament 1/8

Ten apartament spełnia oczekiwania osób, którym zależy na prywatności, ciszy i kameralnym wnętrzu. Na powierzchni 31,14 m2 znajduje się salon z funkcją sypialni i aneksem kuchennym, łazienka i hol. Do należy taras, do którego wychodzi się bezpośrednio z salonu.

Taras o powierzchni 68,26 m2 może stać się miejscem rodzinnych i towarzyskich spotkań, miejscem relaksu i wyciszenia. Zieleń trawy i kwiaty mają działanie uspokajające, pozytywnie wpływające na nastrój mieszkańców.

To niewielkie stanowić będzie optymalne rozwiązanie dla osób, które chcą mieszkać w pojedynkę, dla osób starszych i ludzi młodych, którzy dopiero wchodzą w dorosłość.

Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321


Zobacz również:

Apartamenty Laurowe

Wakacyjna promocja

Apartamenty Laurowe

Atrakcyjna lokalizacja

Beata Marcinowicz

Zespół redakcyjny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł

Rynek Nieruchomości Opole Nowe Mieszkania Domy Apartamenty Rynek pierwotny Rynek wtórny

Działka budowlana 31 arów Opole-Wrzoski - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka budowlana 31 arów Opole-Wrzoski

Możliwość podziału na 3 działki

Apartamenty Perłowe Opole-Górki – dwukondygnacyjne domy - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Perłowe Opole-Górki – dwukondygnacyjne domy

Apartamenty 80,85 m², 4 pokoje, 2 miejsca postojowe

Apartamenty Eko Park - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Eko Park

Funkcjonalne mieszkania blisko Turawa Park

Domy szeregowe 80 m² z ogródkiem i miejscem postojowym - Opolski Rynek Nieruchomości

Domy szeregowe 80 m² z ogródkiem i miejscem postojowym

Nowe osiedle na ul. Jana Kwoczka, Opole - Wójtowa Wieś

Działka budowlana Opole ul. Wrocławska - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka budowlana Opole ul. Wrocławska

Działka 46 arów naprzeciwko C.H. Karolinka

Apartamenty Awangarda - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Awangarda

Relacja z placu budowy nowego osiedla

Osiedle Górki – domy pod Opolem - Opolski Rynek Nieruchomości

Osiedle Górki – domy pod Opolem

Komfort i piękno przyrody blisko Opola

Apartamenty Eko Park - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Eko Park

Równolegle prowadzone są prace przy trzech budynkach

Klonowe Zacisze - Opolski Rynek Nieruchomości

Klonowe Zacisze

Apartamenty w zabudowie szeregowej w Lędzinach pod Opolem

AquaVet Weterynarz OpolePartner

AquaVet Weterynarz Opole

Nocna pomoc weterynaryjna, Rehabilitacja zwierząt

Apartamenty Perłowe Opole-Górki – dwukondygnacyjne domy - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Perłowe Opole-Górki – dwukondygnacyjne domy

Apartamenty 80,85 m², 4 pokoje, 2 miejsca postojowe

Belweder Park Nysa - Opolski Rynek Nieruchomości

Belweder Park Nysa

Dziennik Budowy Grudzień 2022