Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

CZERWIEC 2022

CZYTAJ

Malinowe Zacisze

Osiedle domów w Malinie

Malinowe Zacisze

Osiedle domów w Malinie

Opolski Rynek Nieruchomości

41

Osiedle Malinowe Zacisze to gotowe domy pod klucz o najwyższym standardzie wykonania. Domy jednorodzinne, wolnostojące, położone w w dzielnicy Malina. Każdy z domów będzie wykonany w oparciu o nowoczesny projekt zapewniający komfortowy układ pomieszczeń.

W ofercie znajdują się domy na sprzedaż o różnych powierzchniach i cenach – dostępny jest szereg wariantów w zależności od potrzeb. Ceny od 450 do 800 tys. zł.

696 007 321
  • 17 różnych projektów domów
  • Nowoczesne aranżacje
  • Możliwość wykończenia “pod klucz”
  • Działki od 6 do 8 arów

Osiedle Malinowe Zacisze to 17 domów w nowoczesnych aranżacjach – każdy budynek według indywidualnego projektu. Działki od 6 do 8 arów, media pełne: prąd, woda, kanalizacja, asfaltowa droga dojazdowa, droga wewnętrzna utwardzona tłuczniem. Piękna działka, w pobliżu las i łąki.

Istnieje możliwość zakupu domu w stanie deweloperskim niskim, wysokim lub wykończenie go “pod klucz”. Istnieje możliwość podpisania umowy przedwstępnej i realizowania budowy z uwzględnieniem modyfikacji i życzeń Klienta, które dopuszcza projekt.

Niewielka odległość od centrum (zaledwie 4 km), a jednocześnie zaciszna okolica, z dala od zgiełku to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie bliskość miasta, jak również lubią odpocząć po ciężkim dniu w ciszy własnego ogrodu.

Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321

Opolski Rynek Nieruchomości

Zespół redakcyjny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla