Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

PAŹDZIERNIK 2021

CZYTAJ

Osiny Apartamenty

Luksus blisko natury

Osiny Apartamenty

Luksus blisko natury

Opolski Rynek Nieruchomości

Dom otoczony zielenią jest dla wielu z nas spełnieniem marzeń. Przecież tak trudno znaleźć dziś w miejskim krajobrazie zielone enklawy. Osiny Apartamenty to osiedle idealne dla tych z Państwa, którzy potrzebują sielskiej atmosfery, niezmąconych krajobrazów i poczucia, że wszelkie miejskie atrakcje i wygody są tuż za rogiem.

Spokojna okolica, dużo zieleni, szybki dojazd do miasta

Powstające w niewielkiej miejscowości Osiny, 500 m od granic Opola, jednorodzinne domy w zabudowie bliźniaczej, stanowią doskonałą propozycję dla rodzin z dziećmi, także małymi. Osiedle stanowią tylko cztery domy, każdy z garażem, kotłownią i ogrodem o powierzchni 400 m2. W tak kameralnym otoczeniu czuć się można bezpiecznie i komfortowo.

696 007 321

Każdy z domów zajmuje powierzchnię 135 m2. W klasycznej bryle segmentu mieszczą się dwa poziomy: parter i poddasze. Na parterze znajduje się strefa dzienna, czyli salon połączony z jadalnią i kuchnią, toaleta oraz strefa gospodarcza zajmująca garaż i kotłownię. Łącznie parter zajmuje 57,08 m2. Poddasze to sypialnia o powierzchni prawie 19 m2, dwa pokoje (11,31 m2 i 8,02 m2), łazienka i korytarz. Mniejszy pokój z powodzeniem może pełnić funkcję garderoby. Praktyczny układ pomieszczeń, nowoczesne ich rozmieszczenie i podział apartamentu na dwie strefy sprawiają, że życie rodzinne toczy się spokojnym, regularnym rytmem i każdy członek rodziny otrzyma do swojej dyspozycji optymalną przestrzeń.

  • domy w zabudowie bliźniaczej
  • segment 136 m2 pow.
  • 3 sypialnie i otwarty salon
  • działka 400 m2
  • garaż, ogrodzony ogród
  • duże przeszklenia
  • pompa ciepła, estetyczne solary
  • media z sieci
  • gotowe domy jeszcze w 2019 r.
696 007 321

Dom przekazany zostanie właścicielowi w stanie deweloperskim, czyli z ukończoną elewacją budynku, wylewkami wewnętrznymi i wewnętrzną izolacją oraz tynkami maszynowymi na ścianach. W budynku przygotowane będą wszystkie instalacje (elektryczna, wodno-kanalizacyjna, centralnego ogrzewania). Cały parter i łazienka ogrzewane będą podłogowo, natomiast pokoje na piętrze grzejnikami. W segmencie rozprowadzone zostaną wszystkie niezbędne media, w oknach zamontowane zostaną elektryczne żaluzje. W pakiecie przyszli mieszkańcy otrzymają także bramę garażową z napędem, antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz zewnętrzne oświetlenie na tarasie, przy drzwiach wejściowych i bramie garażowej.

Stan budowy osiedla we wrześniu 2019

Do budowy wykorzystywane są wysokiej jakości materiały. Wszystkie okna PCV pakiet trzyszybowy, a w salonie zamontowane zostanie przesuwne okno tarasowe.

Elegancka elewacja, duże przeszklenia, zieleń ogrodu – wszystko to sprawia, że Osiny Apartamenty to atrakcyjna inwestycja, na długie lata, gwarantująca satysfakcję i dająca poczucie bezpieczeństwa.

Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321

Opolski Rynek Nieruchomości

Zespół redakcyjny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla