Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

CZERWIEC 2022

CZYTAJ

Kwietniowy numer ORN

160 numer Opolskiego Rynku Nieruchomości

Kwietniowy numer ORN

160 numer Opolskiego Rynku Nieruchomości

Mariusz Ciołeszyński

Kwietniowy 160 numer Opolskiego Rynku Nieruchomości ukazuje się w wyjątkowej rzeczywistości. Cokolwiek jednak by się nie działo w najbliższej i dalszej przyszłości, jedno jest pewne – należy jak najszybciej uciekać z wolnym kapitałem w bezpieczne jego lokowanie. To rada dla zamożnych. Mniej zamożni, korzystając z bardzo przyjaznych stóp procentowych, mają szanse kredytowe na bardziej korzystnych warunkach, ponadto z ewentualną możliwością zawieszania rat przy przedłużającym się okresie epidemii.

W co więc inwestować? Oczywiście w nieruchomości albo złoto, tak jak zawsze w kryzysowych okresach. Jakie nieruchomości – nowe czy stare? Oczywiście w nowe, co nie wymaga raczej uzasadniania. Kiedy? Jak najszybciej. A jakie ryzyka występują obecnie na rynku nieruchomości? Praktycznie tylko dwa, wskazuje je nasz analityk finansowy Andrzej Jakiel na stronie 11.

Na opolskim rynku nieruchomości jest ponad dwadzieścia inwestycji mieszkaniowych, małych i dużych, wielorodzinnych i szeregowych, jest więc w czym wybierać. Pokazujemy 24 najpopularniejsze inwestycje na stronach 26 – 27.

Nie zapominamy o nadesłanych do redakcji ogłoszeniach z rynku wtórnego, które publikujemy na stronach 17 – 24.

W kwietniowym numerze często powraca najważniejsze pytanie – jak zabezpieczyć kapitał w czasie kryzysu? Polecamy kilka wywiadów na ten temat: z Martą Baczewską-Golik, Ireną Łukowską oraz z Szymonem Makarem. Każdy z nich z innej perspektywy postrzega aktualny rynek nieruchomości i zachowania inwestorów.

Temat z okładki prezentuje nie tylko nowe Natura 2 ale również wyjaśnia, jak otrzymać w prezencie warty kilka tysięcy złotych voucher na tygodniowe wakacje dla 9 osób w nadmorskim resorcie w Pobierowie, Mielnie, Niechorzu, Kołobrzegu lub Ustroniu Morskim, w dogodnym terminie aż do 2024 roku.

Zachęcamy do zapoznania się ze 160 numerem Opolskiego Rynku Nieruchomości i czekamy na Państwa pytania, ogłoszenia i propozycje inwestycyjne do zamieszczenia w kolejnym numerze.

Przypominamy także o naszej oficjalnej aplikacji na smartfony, gdzie na bieżąco można mieć dostęp do całego zestawu cennych informacji z Opolskiego Rynku Nieruchomości.

Miesięcznik Opolski Rynek Nieruchomości dostępny jest również
jako aplikacja mobilna na smartfony iOS i Android.

Pobierz w App StorePobierz z Google Play


Zobacz również:

Odra Prestige Apartamenty

Jedyne takie miejsce w Opolu

Apartamenty Vincent Opole

Nowe mieszkania Opole-Gosławice

Klonowe Zacisze

Apartamenty w zabudowie szeregowej w Lędzinach pod Opolem

Luksusowe dwupoziomowe mieszkanie w centrum Opola

108,91 m², 4 pokoje, miejsce postojowe

Lepiej już było

Rynek nieruchomości

OPOLAGRA 2022

Największe targi w południowej Polsce

Mariusz Ciołeszyński

Redaktor naczelny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla