Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

MARZEC 2023

CZYTAJ

Apartamenty Eko Park

Budowa pierwszego budynku rusza już w październiku

,

Apartamenty Eko Park

Budowa pierwszego budynku rusza już w październiku

Beata Marcinowicz

Ten artykuł liczy 982 słów i przeczytasz go w około 3 min. i 16 sek.

LOKALIZACJA

Osiedle Eko Park to przede wszystkim wyjątkowa lokalizacja, poszukiwana przez tak wiele osób planujących zakup nowego apartamentu w . Gosławice to właśnie jedna z takich dzielnic, w której życie płynie naturalnym rytmem, choć toczy się niezwykle blisko centrum dużego miasta, a jednocześnie jest tyle wokół zieloni i spokojnych zakątków na rodzinny spacer.

Realizowane w Gosławicach Eko Park to kompleks pięciu budynków stanowiących kameralne położone blisko lasu, na łonie natury, w otoczeniu pól i starych drzew. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się wiele terenów rekreacyjnych, ścieżek rowerowych prowadzących między innymi do Turawy, nad jeziora i do lasów. Z Gosławic niezwykle szybko dostać się można do centrum , zarówno autobusem miejskim, jak i samochodem. Bardzo blisko stąd także na obwodnicę miasta, która prowadzi podróżnych w stronę Wrocławia, Katowic, Częstochowy.

Osiedle Eko Park usytuowane jest w okolicy atrakcyjnej szczególnie dla rodzin i osób starszych. W pobliżu znajduje się Uniwersytecki Szpital Kliniczny, przychodnia, szkoły, przedszkola oraz markety i centrum handlowe Turawa Park. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla jednych będzie to sąsiedztwo natury, dla innych możliwość korzystania z atrakcji , a dla części fakt, że prowadzić tu będą komfortowe życie mając w pobliżu instytucje i organizacje realizujące wszelkie życiowe potrzeby.

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

Projektanci Eko Park zadbali o to, by doskonale wpisywało się w swoje otoczenie. Szacunek dla praw przyrody i jej piękna to jedna z głównych myśli konstruktorskich, dlatego też zachowano optymalną odległość między poszczególnymi budynkami, by pozostawić przestrzeń nie tylko dla ludzi. Zielone tereny oddzielające budynki stanowić będą naturalną barierę ochronną na przykład przed upałami. Otulone roślinami będą także boczna elewacja budynków mieszkalnych. A to oznacza jeszcze więcej świeżego powietrza, naturalnego chłodu i izolacji.

Pokryte zielonym dachem będą zadaszenia zewnętrznych miejsc postojowych. Tak innowacyjne rozwiązanie sprawi, że właściciele samochodów nie zostaną zmuszeni do wchodzenia do gorącego samochodu nawet w upalny dzień. Natomiast posiadacze samochodów elektrycznych będą mieli możliwość zainstalowania ładowarek przy swoich miejscach parkingowych.

Wykorzystanie w inwestycji wysokiej jakości materiałów jest wyrazem dbałości o komfort przyszłych mieszkańców oraz troski o przyszłość, która dzięki technologii będzie spokojna i pewna. Harmonijne zagospodarowanie terenu gwarantuje estetyczny obraz całości oraz wprowadza ład w przestrzeń publiczną dając mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i spokój.

Na dachach budynków zaplanowano zainstalowanie fotowoltaiki, z której prąd wykorzystany zostanie do oświetlenia pomieszczeń wspólnych, m.in. klatek schodowych.

UKŁAD POMIESZCZEŃ I ANTRESOLE

Ofertę Eko Park stanowi szeroka gama zajmujących powierzchnię od 28 do ponad 100 m2. Tutaj każdy znajdzie optymalną dla siebie przestrzeń, w której stworzy prawdziwy . Mieszczące się na najwyższej kondygnacji są dwupoziomowe z wygodnymi antresolami bez skosów. Na pierwszym poziomie posiadają loggie, intymne, prywatne, praktycznie bez bezpośredniego kontaktu z sąsiadem. Na górnym poziomie znajduje się taras widokowy o powierzchni ok. 30 m2. Natomiast na parterze posiadać będą zielone, ogrodzone tarasy zapewniające kameralność i prywatność.

Co ważne, układ opracowany został w taki sposób, by każdy z właścicieli mógł dopasować przestrzeń do własnych potrzeb. Z pomocą inwestora przyszli lokatorzy mają możliwość wygospodarowania dodatkowych pomieszczeń, na przykład trzeciego pokoju w dwupokojowym apartamencie.

Na każdy z poziomów mieszkańcy dostaną się windą bezpośrednio z garażu podziemnego usytuowanego pod budynkiem. Właściciele największych otrzymają dostęp do windy dojeżdżającej bezpośrednio do . Wyraz umiejętności zastosowania nowoczesnych rozwiązań stanowią między innymi optymalnie i ciekawie zaprojektowany garaż i miejsca parkingowe.

Poszczególne budynki zaopatrzone będą w multimedialne tablice informacyjne. Wjazd na teren zarezerwowany będzie wyłącznie dla mieszkańców. Bezpieczeństwo zapewnią szlabany i ogrodzenie. To ważne również ze względu na rodziny z dziećmi, które będą mogły beztrosko bawić na jednym z dwóch placów zabaw.

CENA APARTAMENTÓW

Spośród wielu atutów Eko Park warto wymienić także cenę. Nowe w nie są tanie, ale dzięki optymalizacji kosztów i praktycznym rozwiązaniom technologicznym, cena m2 na nowo powstającym w Gosławicach jest atrakcyjna w porównaniu z innymi inwestycjami w tej części miasta i zaczyna się już od 6 500 zł, antresole bez skosów w cenie 3 500 zł.

DEWELOPER Z 15-LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Deweloperem Eko Park jest firma WELLMA INVESTMENT funkcjonująca na opolskim rynku od 2005 roku. To rodzinne przedsiębiorstwo indywidualnie traktującą każdą z prowadzonych przez siebie inwestycji. Troska o jakość, innowacyjne podejście do budownictwa i wsparcie fachowców gwarantują jakość realizacji.

WELLMA INVESTMENT działa w nurcie budownictwa pro ekologicznego, czego wyrazem jest budowane Eko Park. Jedną z ostatnich realizacji jest Europejska Residence, cieszące się dużą popularnością w tej części miasta .

W tym miesiącu, właśnie w październiku rozpoczyna się budowa pierwszego z pięciu budynków Eko Park i potrwa ok. 12 miesięcy. Będziemy na bieżąco relacjonować Państwu postępy prac i informować o działaniach dewelopera w związku z kolejnymi budynkami.  Z informacji jakie docierają do naszej redakcji zainteresowanie mieszkaniami na tej inwestycji jest bardzo duże, dlatego wkrótce rozpocznie się sprzedaż w kolejnym budynku.

Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321


Zobacz również:

Apartamenty Eko Park

Funkcjonalne mieszkania blisko Turawa Park

Trzypokojowe mieszkanie Opole Zaodrze

Mieszkanie 3-pokoje Opole, ul. Wojska Polskiego

Klonowe Zacisze

Apartamenty w zabudowie szeregowej w Lędzinach pod Opolem

Apartamenty Perłowe Opole-Górki – dwukondygnacyjne domy

Apartamenty 80,85 m², 4 pokoje, 2 miejsca postojowe

Domy szeregowe 80 m² z ogródkiem i miejscem postojowym

Nowe osiedle na ul. Jana Kwoczka, Opole – Wójtowa Wieś

Imperial Apartamenty

Nowy etap inwestycji – budynek E już w sprzedaży

Beata Marcinowicz

Udostępnij ten artykuł

Rynek Nieruchomości Opole Nowe Mieszkania Domy Apartamenty Rynek pierwotny Rynek wtórny

Trzypokojowe mieszkanie Opole Zaodrze - Opolski Rynek Nieruchomości

Trzypokojowe mieszkanie Opole Zaodrze

Mieszkanie 3-pokoje Opole, ul. Wojska Polskiego

Belweder Park Nysa - Opolski Rynek Nieruchomości

Belweder Park Nysa

Dziennik Budowy Grudzień 2022

Działka budowlana 31 arów Opole-Wrzoski - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka budowlana 31 arów Opole-Wrzoski

Możliwość podziału na 3 działki

Działka budowlana Opole ul. Wrocławska - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka budowlana Opole ul. Wrocławska

Działka 46 arów naprzeciwko C.H. Karolinka

Apartamenty Perłowe Opole-Górki – dwukondygnacyjne domy - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Perłowe Opole-Górki – dwukondygnacyjne domy

Apartamenty 80,85 m², 4 pokoje, 2 miejsca postojowe

Apartamenty Eko Park - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Eko Park

Funkcjonalne mieszkania blisko Turawa Park

Osiedle Górki – domy pod Opolem - Opolski Rynek Nieruchomości

Osiedle Górki – domy pod Opolem

Komfort i piękno przyrody blisko Opola

Apartamenty Awangarda - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Awangarda

Relacja z placu budowy nowego osiedla

Apartamenty Perłowe Opole-Górki – dwukondygnacyjne domy - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Perłowe Opole-Górki – dwukondygnacyjne domy

Apartamenty 80,85 m², 4 pokoje, 2 miejsca postojowe

Domy szeregowe 80 m² z ogródkiem i miejscem postojowym - Opolski Rynek Nieruchomości

Domy szeregowe 80 m² z ogródkiem i miejscem postojowym

Nowe osiedle na ul. Jana Kwoczka, Opole - Wójtowa Wieś

FODOPRESSPartner

FODOPRESS

Sklepy i strony internetowe, Pozycjonowanie SEO

Klonowe Zacisze - Opolski Rynek Nieruchomości

Klonowe Zacisze

Apartamenty w zabudowie szeregowej w Lędzinach pod Opolem