Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

WRZESIEŃ 2023

CZYTAJ

Apartamenty Eko Park

Budowa pierwszego budynku rusza już w październiku

,

Apartamenty Eko Park

Budowa pierwszego budynku rusza już w październiku

Beata Marcinowicz

Ten artykuł liczy 982 słów i przeczytasz go w około 3 min. i 16 sek.

LOKALIZACJA

Osiedle Eko Park to przede wszystkim wyjątkowa lokalizacja, poszukiwana przez tak wiele osób planujących zakup nowego apartamentu w . Gosławice to właśnie jedna z takich dzielnic, w której życie płynie naturalnym rytmem, choć toczy się niezwykle blisko centrum dużego miasta, a jednocześnie jest tyle wokół zieloni i spokojnych zakątków na rodzinny spacer.

Realizowane w Gosławicach Apartamenty Eko Park to kompleks pięciu budynków stanowiących kameralne osiedle położone blisko lasu, na łonie natury, w otoczeniu pól i starych drzew. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się wiele terenów rekreacyjnych, ścieżek rowerowych prowadzących między innymi do Turawy, nad jeziora i do lasów. Z Gosławic niezwykle szybko dostać się można do centrum , zarówno autobusem miejskim, jak i samochodem. Bardzo blisko stąd także na obwodnicę miasta, która prowadzi podróżnych w stronę Wrocławia, Katowic, Częstochowy.

Osiedle Apartamenty Eko Park usytuowane jest w okolicy atrakcyjnej szczególnie dla rodzin i osób starszych. W pobliżu znajduje się Uniwersytecki Szpital Kliniczny, przychodnia, szkoły, przedszkola oraz markety i centrum handlowe Turawa Park. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla jednych będzie to sąsiedztwo natury, dla innych możliwość korzystania z atrakcji Opola, a dla części fakt, że prowadzić tu będą komfortowe życie mając w pobliżu instytucje i organizacje realizujące wszelkie życiowe potrzeby.

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

Projektanci Apartamenty Eko Park zadbali o to, by osiedle doskonale wpisywało się w swoje otoczenie. Szacunek dla praw przyrody i jej piękna to jedna z głównych myśli konstruktorskich, dlatego też zachowano optymalną odległość między poszczególnymi budynkami, by pozostawić przestrzeń nie tylko dla ludzi. Zielone tereny oddzielające budynki stanowić będą naturalną barierę ochronną na przykład przed upałami. Otulone roślinami będą także boczna elewacja budynków mieszkalnych. A to oznacza jeszcze więcej świeżego powietrza, naturalnego chłodu i izolacji.

Pokryte zielonym dachem będą zadaszenia zewnętrznych miejsc postojowych. Tak innowacyjne rozwiązanie sprawi, że właściciele samochodów nie zostaną zmuszeni do wchodzenia do gorącego samochodu nawet w upalny dzień. Natomiast posiadacze samochodów elektrycznych będą mieli możliwość zainstalowania ładowarek przy swoich miejscach parkingowych.

Wykorzystanie w inwestycji wysokiej jakości materiałów jest wyrazem dbałości o komfort przyszłych mieszkańców oraz troski o przyszłość, która dzięki technologii będzie spokojna i pewna. Harmonijne zagospodarowanie terenu gwarantuje estetyczny obraz całości oraz wprowadza ład w przestrzeń publiczną dając mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i spokój.

Na dachach budynków zaplanowano zainstalowanie fotowoltaiki, z której prąd wykorzystany zostanie do oświetlenia pomieszczeń wspólnych, m.in. klatek schodowych.

UKŁAD POMIESZCZEŃ I ANTRESOLE

Ofertę osiedla Apartamenty Eko Park stanowi szeroka gama zajmujących powierzchnię od 28 do ponad 100 m2. Tutaj każdy znajdzie optymalną dla siebie przestrzeń, w której stworzy prawdziwy . Mieszczące się na najwyższej kondygnacji są dwupoziomowe z wygodnymi antresolami bez skosów. Na pierwszym poziomie posiadają loggie, intymne, prywatne, praktycznie bez bezpośredniego kontaktu z sąsiadem. Na górnym poziomie znajduje się taras widokowy o powierzchni ok. 30 m2. Natomiast mieszkania na parterze posiadać będą zielone, ogrodzone tarasy zapewniające kameralność i prywatność.

Co ważne, układ mieszkań opracowany został w taki sposób, by każdy z właścicieli mógł dopasować przestrzeń do własnych potrzeb. Z pomocą inwestora przyszli lokatorzy mają możliwość wygospodarowania dodatkowych pomieszczeń, na przykład trzeciego pokoju w dwupokojowym apartamencie.

Na każdy z poziomów mieszkańcy dostaną się windą bezpośrednio z garażu podziemnego usytuowanego pod budynkiem. Właściciele największych otrzymają dostęp do windy dojeżdżającej bezpośrednio do mieszkań. Wyraz umiejętności zastosowania nowoczesnych rozwiązań stanowią między innymi optymalnie i ciekawie zaprojektowany garaż i miejsca parkingowe.

Poszczególne budynki zaopatrzone będą w multimedialne tablice informacyjne. Wjazd na teren osiedla zarezerwowany będzie wyłącznie dla mieszkańców. Bezpieczeństwo zapewnią szlabany i ogrodzenie. To ważne również ze względu na rodziny z dziećmi, które będą mogły beztrosko bawić na jednym z dwóch placów zabaw.

CENA APARTAMENTÓW

Spośród wielu atutów osiedla Apartamenty Eko Park warto wymienić także cenę. Nowe mieszkania w Opolu nie są tanie, ale dzięki optymalizacji kosztów i praktycznym rozwiązaniom technologicznym, cena m2 mieszkania na nowo powstającym w Gosławicach jest atrakcyjna w porównaniu z innymi inwestycjami w tej części miasta i zaczyna się już od 6 500 zł, antresole bez skosów w cenie 3 500 zł.

DEWELOPER Z 15-LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Deweloperem osiedla Apartamenty Eko Park jest firma WELLMA INVESTMENT funkcjonująca na opolskim rynku od 2005 roku. To rodzinne przedsiębiorstwo indywidualnie traktującą każdą z prowadzonych przez siebie inwestycji. Troska o jakość, innowacyjne podejście do budownictwa i wsparcie fachowców gwarantują jakość realizacji.

WELLMA INVESTMENT działa w nurcie budownictwa pro ekologicznego, czego wyrazem jest budowane osiedle Eko Park. Jedną z ostatnich realizacji jest osiedle Europejska Residence, cieszące się dużą popularnością w tej części miasta Opola.

W tym miesiącu, właśnie w październiku rozpoczyna się budowa pierwszego z pięciu budynków osiedla Apartamenty Eko Park i potrwa ok. 12 miesięcy. Będziemy na bieżąco relacjonować Państwu postępy prac i informować o działaniach dewelopera w związku z kolejnymi budynkami.  Z informacji jakie docierają do naszej redakcji zainteresowanie mieszkaniami na tej inwestycji jest bardzo duże, dlatego wkrótce rozpocznie się sprzedaż mieszkań w kolejnym budynku.

Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321

Nota prawna: informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez Właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC. Zdjęcia, filmy i projekty chronione są prawem autorskim.


Zobacz również:

Mieszkanie 33 m² na Zaodrzu

Nowoczesna kawalerka z klimatyzacją

Piękny budynek 2 174 m² w centrum Opola

Zabytek architektoniczny przy ul. Damrota

Działka budowlana 31 arów Opole-Wrzoski

Atrakcyjna cena 17 000 zł za ar

Działka w Kępie pod Opolem

Działka 7833 m², w pełni uzbrojona

Działka 1,76 ha Opole-Wrzoski

Zobacz szczegółowy raport o działce

Beata Marcinowicz

Udostępnij ten artykuł

Rynek Nieruchomości Opole Nowe Mieszkania Domy Apartamenty Rynek pierwotny Rynek wtórny

Apartamenty Perłowe w Górkach pod Opolem - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Perłowe w Górkach pod Opolem

Dwupoziomowe mieszkania 80,85 m², 4 pokoje, 2 miejsca postojowe

Apartamenty Eko Park - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Eko Park

Budynek nr 3 - zamieszkaj w nim jeszcze w tym roku

Dom w zabudowie bliźniaczej w Opolu-Bierkowicach - Opolski Rynek Nieruchomości

Dom w zabudowie bliźniaczej w Opolu-Bierkowicach

Dom 110 m², działka 400 m²

Apartamenty Awangarda - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Awangarda

Relacja z placu budowy nowego osiedla

Atlantis Prestige Park - Opolski Rynek Nieruchomości

Atlantis Prestige Park

Mieszkania od 32 do 87 m²

Apartamenty Eko Park - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Eko Park

Ruszyła sprzedaż budynku nr 3

Działka 53 ary z lasem i dostępem do Wisły - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka 53 ary z lasem i dostępem do Wisły

Działka w Wyszogrodzie, ok. 50 km od Krakowa

Działka 41 arów Opole-Wrzoski - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka 41 arów Opole-Wrzoski

Zobacz szczegółowy raport o działce

FODOPRESSPartner

FODOPRESS

Sklepy i strony internetowe, Pozycjonowanie SEO

Zielone #Osiedle Lędziny - Opolski Rynek Nieruchomości

Zielone #Osiedle Lędziny

Nowa inwestycja sprawdzonego dewelopera już w sprzedaży

Mieszkanie z ogrodem w Lędzinach - Opolski Rynek Nieruchomości

Mieszkanie z ogrodem w Lędzinach

3 pokoje, 69,94 m², taras

Dwupoziomowy apartament w Opolu - Opolski Rynek Nieruchomości

Dwupoziomowy apartament w Opolu

4 pokoje, 80 m², ogródek, miejsce parkingowe