Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

LIPIEC 2022

CZYTAJ

Odra Prestige Apartamenty

Jedyne takie miejsce w Opolu

,

Odra Prestige Apartamenty

Jedyne takie miejsce w Opolu

Opolski Rynek Nieruchomości

Widok na Odrę, spacery bulwarami w zasięgu kilku minut oraz cisza i spokój.
Odra Prestige to nowa inwestycja powstająca w zielonym zakątku

Nowoczesne powstaną w , przy ulicy Nowowiejskiego. Na terenie wokół ogródków działkowych stanie inwestycja składająca się w pierwszym etapie z 3 budynków. Utrzymane w nowoczesnym stylu budynki pomieszczą tylko 35 każdy. Mniejsza liczba w budynku sprawia, że łatwiej o spokojną atmosferę, większą przestrzeń i wygodniejsze warunki życia.

Zaprojektowane zakłada budynki 4-piętrowe, 5-kondygnacyjne. Dodatkowo powstanie 158 miejsc postojowych, w tym 62 zewnętrzne miejsca postojowe. Resztę stanowią miejsca w garażu podziemnym.

Zielony zakątek

Apartamentowce powstają w zielonym zakątku . Tylko tu połączysz to, co jest tak poszukiwane – spokój, bliskość natury oraz bardzo wysoką jakość .

Nowoczesna zabudowa świetnie współgra z atmosferą miejsca, w którym powstaje nowe . Wokół znajdują się ogródki działkowe, stanowiące prawdziwe zielone płuca tej części miasta.

Wpisując się w okolice nowe apartamentowce znajdować się będą wokół zachowanego starodrzewia. Mieszkańcy Odra Prestige będą mogli zatem nie tylko korzystać z wygód nowoczesnych , ale także odpoczywać dzięki zachowaniu oraz zagospodarowaniu znacznej części terenu inwestycji pod bogate tereny zielone. Nasadzone drzewa oraz krzewy dadzą wytchnienie w codzienności, a w upalne dni podczas lata – cień.

Najpierw rekreacja – ścieżki rowerowe i bulwary

Proekologiczny styl życia nigdy nie wyjdzie z mody. Dlatego lokalizacja została wybrana, abyś mógł cieszyć się spokojem w zielonym centrum miasta, jednocześnie korzystając z uroków okolicznych ścieżek rowerowych i miejsc do spaceru.

Wiele osób podkreśla, że lokalizacja Odra Prestige to jedyne takie miejsce w . Okoliczne bulwary i tereny zielone to znakomite miejsce do rekreacji i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Miejsce to jest uwielbiane przez spacerowiczów – rodziny z dziećmi mogą wybrać się stąd na spacer wzdłuż brzegu rzeki.

Te tereny uwielbiają także opolscy rowerzyści. Dostępne ścieżki rowerowe pozwalają wybrać się na wycieczkę w różne części . Dojedziemy z okolic nowo-powstającego ścieżkami rowerowymi dostępnymi w stronę ulicy Wrocławskiej czy Niemodlińskiej – nie będzie stanowić problemu wypad naszym jednośladem chociażby na wyspę Bolko, na którą zajedziemy zaledwie w kilkanaście minut.

Jakość tkwi w szczegółach

Okolica nowego jest idealnie zlokalizowana – także dla rodzin z dziećmi. W bardzo bliskiej odległości znajduje się szkoła, żłobek. Nie brakuje też sklepów, aptek, przychodni. Nieopodal znajduje się także przystanek komunikacji miejskiej. Dojazd do centrum to tylko kilka minut, a obwodnica miasta znajduje się zaledwie 1,5 kilometra stąd.

Apartamentowce powstają w najcudowniejszym zakątku . Pobliże nadodrzańskich bulwarów czy ogródków działkowych tworzy beztroski i zaciszny zakątek, w którym znajdziesz odpowiednie miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Wybierając lokalizację każdej inwestycji zawsze myślimy o komforcie , na który wpływa także możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dlatego w okolicy naszych osiedli zawsze znajdują się miejsca rekreacyjne – do spacerów z rodziną czy uprawiania sportów. Tereny zielone bardzo bogate w różnorodną roślinność drzew i krzewów w uzupełnieniu naturalnym kamieniem tworzą niepowtarzalną małą architekturę.

Spokój w centrum miasta

Nowa inwestycja zakłada kameralny i spokojny klimat. Każdy mieszkaniec bez problemu znajdzie miejsce dla siebie. Lokalizacja zapewnia spokojną atmosferę . Dodatkowo posiadają znakomity komfort akustyczny.

Najlepszy na rynku komfort akustyczny przegród międzymieszkaniowych zapewnia rozwiązanie wykonania ścian z betonu o izolacyjności akustycznej około 60 dB. Słyszalność dźwięków jest prawie dwukrotnie niższa w stosunku do standardowych przegród.

Mieszkańcy Odra Prestige będą mogli cieszyć się niezmąconą ciszą w swoich mieszkaniach. Poza bogatymi terenami zielonymi wokół , mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji także przestronne balkony, z których można podziwiać fantastyczne widoki na miasto. Balkony są odpowiednio zabezpieczone termicznie, co zapobiega wychładzaniu .

Świetna lokalizacja + najwyższa jakość = świetna inwestycja

Inwestycja w zakup nowego to doskonały wybór – z perspektywy długoterminowej to znacznie korzystniejsza opcja niż wynajmowanie. Lokalizacja zawsze zyskuje na wartości, ponieważ jest i zawsze będzie pożądana przez klientów.

Podczas wybierania między ofertami zakupu lepiej się skupić na jakości niż cenie. Niższa cena najczęściej oznacza wyższe koszty eksploatacji, a te po latach mogą okazać się wyższe niż zakładaliśmy. Inwestując w zbudowane z najlepszej jakości materiałów mamy zdecydowanie większą pewność, że stan nie pogorszy się przez długie lata.

Wzrost wartości na każdej inwestycji Atlantis Deweloper to minimum 5% rocznie. Wliczając przychód z ewentualnego wynajmu, inwestorzy zarabiają około 10% w skali roku.

Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321


Zobacz również:

Odra Prestige Apartamenty

Jedyne takie miejsce w Opolu

Apartamenty Vincent Opole

Nowe mieszkania Opole-Gosławice

Klonowe Zacisze

Apartamenty w zabudowie szeregowej w Lędzinach pod Opolem

Luksusowe dwupoziomowe mieszkanie w centrum Opola

108,91 m², 4 pokoje, miejsce postojowe

4-pok. mieszkanie 149,72 m² Opole, ul. Kośnego

Umeblowane, sprzęt AGD, kominek

Opolski Rynek Nieruchomości

Zespół redakcyjny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla