Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

STYCZEŃ 2022

CZYTAJ

Apartamenty w centrum Opola

Opole, ul. 1 Maja

Apartamenty w centrum Opola

Opole, ul. 1 Maja

Opolski Rynek Nieruchomości

70

Nowy apartamentowiec w centrum Opola z wieloma mieszkaniami różnej wielkości do wyboru.

Nowa inwestycja przy ul. 1 Maja w Opolu to 6-kondygnacyjny budynek z garażem podziemnym, w którym znajdzie się 38 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 27 do 75 m2.

Metraż mieszkań został tak zaprojektowany, aby każdy znalazł mieszkanie odpowiadające jego potrzebom.

W nowym budynku znajdziemy kawalerki, mniejsze i większe mieszkania 2-pokojowe, jak również mieszkania 3- i 4-pokojowe dla rodziny.

Ciekawą propozycją dla mieszkań znajdujących się na ostatniej kondygnacji będzie dostępny na wyłączność taras na dachu, z przepięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkania oczywiście posiadają możliwość łączenia, jak również podziału, uzyskując atrakcyjny produkt inwestycyjny.

Nowe apartamenty w Opolu, ul. 1 Maja

Apartamenty znajdują się w samym sercu miasta. W pobliżu znajdują się szkoły, sklepy, transport publiczny i centrum Opola.

Budynek wpisuje się w aktualne trendy związane z ekologią i jako pierwszy, nowy budynek wielorodzinny w Opolu wyposażony zostanie w instalację fotowoltaiczną zasilającą klatkę schodową, dzięki czemu ograniczone zostaną koszty utrzymania budynku.

Inwestycja prowadzona jest pod nadzorem wykwalifikowanej kadry inżynierów oraz z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów.

Wszystkie te elementy i rozwiązania powodują, iż jest to nowy prestiżowy adres na mapie inwestycji mieszkaniowych Opola.

tel. 696 007 321

Apartament M1 33,33 m2


Apartament M2 48,65 m2


Apartament M3 69,77 m2 (z balkonem 25,62 m2)


Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321

Opolski Rynek Nieruchomości

Zespół redakcyjny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla