Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

PAŹDZIERNIK 2021

CZYTAJ

Dom w zabudowie bliźniaczej

Opole – Chmielowice, ul. Bankietowa

,

Dom w zabudowie bliźniaczej

Opole - Chmielowice, ul. Bankietowa

Opolski Rynek Nieruchomości

177

Budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej

Lokalizacja: Opole – Chmielowice, ul. Bankietowa

Prestiżowe budynki typu bliźniak o nowoczesnej architekturze, z przestronnymi tarasami.

  • Działka 400 m²
  • Powierzchnia użytkowa ok. 100 m²
  • Garaż 20 m²
  • Taras nad garażem 20 m²
  • Parter: kuchnia, jadalnia, salon, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, przedsionek i garaż.
  • Piętro: 3 sypialnie, łazienka hol, garderoba, taras nad garażem.

Inwestycja zlokalizowana jest w zacisznym, urokliwym miejscu o małym natężeniu ruchu, z dala od głównej drogi – idealna dla rodzin z dziećmi.

5 minut drogi do centrum Opola, 3 minuty do C.H. Karolinka, blisko przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole oraz sklepy.

Wyposażenie budynków: piec gazowy dwu-funkcyjny, okna trzyszybowe z roletami elektrycznymi, parapety granitowe, nowoczesne balustrady pełno-szklane, bogaty pakiet elektryczny (Internet w każdym pokoju), przyłącze pod kominek.

Inwestycja realizowana jest z respektowaniem nowych wytycznych odnośnie charakterystyki energetycznej budynków, przez co uzyskujemy bardzo dobre właściwości izolacji termicznej budynku oraz minimalne straty ciepła dzięki zastosowaniu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja).

Stopień wykończenia do wyboru Klienta

Wariant I
Stan surowy zamknięty
Wariant II
Stan deweloperski
Wariant III
Stan deweloperski wysoki
Działka
Stan surowy – konstrukcja
Przyłącza wod-kan., elektryczne i gazowe
Przewody kominowe – kominek
Izolacja termiczna dachu
Izolacja przeciw-wodna dachu
Stolarka okienna + rolety elektryczne
Brama garażowa
Drzwi wejściowe antywłamaniowe
Elewacja – ocieplenie
Parapety granitowe zewnętrzne
Drewniane elementy architektoniczne
Balustrady zewnętrzne
Instalacja hydrauliczna
Instalacja elektryczna
Wentylacja mechaniczna – rekuperacja
Wewnętrzne tynki gipsowe
Posadzka cementowa
Parapety granitowe wewnętrzne
Kostka brukowa
Ogrodzenie
Trawa, nasadzenia
Zagospodarowanie terenu
Płytki tarasowe nad garażem

tel. 696 007 321

1. Konstrukcja budynku
Budynek posadowiony na ciepłej płycie fundamentowej. Ściany nośne murowane z pustaków ceramicznych gr. 25 cm + 18,8 cm, ściany działowe z pustaków ceramicznych gr. 12 cm.

2. Dach
Stropodach płaski w konstrukcji monolitycznej, częściowo prefabrykowanej. Izolacja termiczna ze styropianu EPS 100 kPa o gr. 25 cm + spadki i kontrspadki o średniej gr. 5 cm, dając uśrednioną warstwę izolacji o grubości 30 cm i λ=0,036 [W/m*K]. Warstwa izolacji przeciwwodnej z papy termozgrzewalnej. Całość zakotwiona mechanicznie do stropu systemowymi kołkami GOK. Odwodnienie dachu w systemie GALECO STAL 2 w kolorze grafitowym.

3. Taras na piętrze
Balustrady na tarasie pełnoszklane wykonane z bezpiecznego szkła VSG ESG. Płytki tarasowe na stopkach w kolorze SUOMI CREAM. Izolacja termiczna wykonana ze styropianu EPS 200 kPa o gr. 10 cm. Całość zakotwiona mechanicznie do stropu systemowymi kołkami GOK. Odwodnienie tarasu w systemie GALECO STAL 2 w kolorze grafitowym.

4. Elewacja
Część mieszkalna budynku ocieplona styropianem gr. 20 cm i λ=0,04 [W/m*K]. Cały budynek wykończony warstwą cienkowarstwowego tynku silikonowego w kolorystyce biało-grafitowej z dodatkami drewnianymi.

5. Parapety
Parapety zewnętrzne granitowe gr. 3 cm. Murki na tarasie piętra obrobione kamieniem granitowym w kolorze parapetów. Parapety wewnętrzne granitowe gr. 2 cm w kolorze PEARL GREY.

6. Stolarka okienna i drzwiowa
Okna 6-cio komorowe w pakiecie trzyszybowym z roletami elektrycznymi w części użytkowej. Stolarka okienna montowana z użyciem taśm paroizolacyjnych wewnętrznych i paroprzepuszczalnych zewnętrznych. Kolor wewnętrzny biały, zewnętrzny grafitowy. Drzwi wejściowe grafitowe z dodatkami ze stali nierdzewnej i przeszkleniem. Brama garażowa elektryczna marki WIŚNIOWSKI sterowana pilotami oraz manualnie przy użyciu przełącznika zlokalizowanego w garażu. Drzwi wewnętrzne po stronie nabywcy.

7. Ogrzewanie
Zarówno ciepła woda użytkowa jak i budynek ogrzewany piecem gazowym dwufunkcyjnym zlokalizowanym w pomieszczeniu technicznym. Zaprojektowano ogrzewanie podłogowe w całym budynku + grzejniki drabinkowe w łazienkach. W salonie znajduje się komin dymowy dla podłączenia ew. kominka. Skrzynka gazowa zlokalizowana w granicy działki.

8. Instalacja elektryczna
Pokoje wyposażono w instalację internetową oraz telewizyjną (4 szt.). Każdy pokój posiada min 3 gniazda elektryczne. W salonie znajduje się sterownik regulujący pracę kotła. Zewnętrzne hermetyczne gniazda elektryczne znajdują się na tarasie parteru oraz tarasie piętra. Wyprowadzono dodatkowy peszel od rozdzielni mieszkaniowej na zewnątrz budynku jako możliwość bezinwazyjnej rozbudowy instalacji zewnętrznej / ogrodowej. Osprzęt elektryczny (gniazda i przełączniki) w kolorze białym. Pozostały osprzęt, w tym lampy na elewacji po stronie nabywcy. Skrzynka elektryczna zlokalizowana w granicy działki.

9. Zagospodarowanie terenu
Działka z tyły i z boku ogrodzona płotem panelowym w kolorze grafitowym (w linii zabudowy furtka obok bramy garażowej). Kostka brukowa na podjeździe, wejściu głównym i tarasie w kolorach szarości lub antracytu. Nasadzenia zieleni: tuje pomiędzy segmentami z przodu.

10. Instalacja wod-kan
W łazienkach wykonano instalację pod: WC, umywalkę, prysznic na parterze i wannę na piętrze. Kuchnia wyposażona w standardową instalację (zlew + zmywarka). W pomieszczeniu technicznym znajduje się główny zawór wody z licznikiem za którym zaprojektowano podejście pod stację uzdatniania wody. W pomieszczeniu tym znajduje się również instalacja pod pralkę i suszarkę. Podejścia pod krany z wodą wykonano w garażu i na zewnątrz obok tarasu. Biały montaż po stronie nabywcy.

11. Posadzki
W całym budynku wykonano posadzki cementowe. W garażu ze spadkiem w kierunku bramy. W łazience na parterze posadzka odcięta pod odpływ liniowy – do wykonania po stronie nabywcy. Warstwy wykończeniowe po stronie nabywcy.

12. Tynki
Tynki gipsowe kategorii III zacierane na gładko. W łazienkach wykonano tynki gipsowe na gładko od wysokości 2 m.

Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321

Opolski Rynek Nieruchomości

Zespół redakcyjny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla