Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

STYCZEŃ 2022

CZYTAJ

Apartamenty Eko Park

Ruszyła sprzedaż mieszkań w drugim budynku

,

Apartamenty Eko Park

Ruszyła sprzedaż mieszkań w drugim budynku

Opolski Rynek Nieruchomości

127

LOKALIZACJA

Osiedle Apartamenty Eko Park to przede wszystkim wyjątkowa lokalizacja, poszukiwana przez tak wiele osób planujących zakup nowego apartamentu w Opolu. Gosławice to właśnie jedna z takich dzielnic, w której życie płynie naturalnym rytmem, choć toczy się niezwykle blisko centrum dużego miasta, a jednocześnie jest tyle wokół zieloni i spokojnych zakątków na rodzinny spacer.

Realizowane w Gosławicach osiedle Apartamenty Eko Park to kompleks pięciu budynków stanowiących kameralne osiedle położone blisko lasu, na łonie natury, w otoczeniu pól i starych drzew. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się wiele terenów rekreacyjnych, ścieżek rowerowych prowadzących między innymi do Turawy, nad jeziora i do lasów. Z Gosławic niezwykle szybko dostać się można do centrum Opola, zarówno autobusem miejskim, jak i samochodem. Bardzo blisko stąd także na obwodnicę miasta, która prowadzi podróżnych w stronę Wrocławia, Katowic, Częstochowy.

Osiedle Apartamenty Eko Park usytuowane jest w okolicy atrakcyjnej szczególnie dla rodzin i osób starszych. W pobliżu znajduje się Uniwersytecki Szpital Kliniczny, przychodnia, szkoły, przedszkola oraz markety i centrum handlowe Turawa Park. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla jednych będzie to sąsiedztwo natury, dla innych możliwość korzystania z atrakcji Opola, a dla części fakt, że prowadzić tu będą komfortowe życie mając w pobliżu instytucje i organizacje realizujące wszelkie życiowe potrzeby.

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

Projektanci Apartamenty Eko Park zadbali o to, by osiedle doskonale wpisywało się w swoje otoczenie. Szacunek dla praw przyrody i jej piękna to jedna z głównych myśli konstruktorskich, dlatego też zachowano optymalną odległość między poszczególnymi budynkami, by pozostawić przestrzeń nie tylko dla ludzi. Zielone tereny oddzielające budynki stanowić będą naturalną barierę ochronną na przykład przed upałami. Otulone roślinami będą także boczna elewacja budynków mieszkalnych. A to oznacza jeszcze więcej świeżego powietrza, naturalnego chłodu i izolacji.

Pokryte zielonym dachem będą zadaszenia zewnętrznych miejsc postojowych. Tak innowacyjne rozwiązanie sprawi, że właściciele samochodów nie zostaną zmuszeni do wchodzenia do gorącego samochodu nawet w upalny dzień. Natomiast posiadacze samochodów elektrycznych będą mieli możliwość zainstalowania ładowarek przy swoich miejscach parkingowych.

Wykorzystanie w inwestycji wysokiej jakości materiałów jest wyrazem dbałości o komfort przyszłych mieszkańców oraz troski o przyszłość, która dzięki technologii będzie spokojna i pewna. Harmonijne zagospodarowanie terenu osiedla gwarantuje estetyczny obraz całości oraz wprowadza ład w przestrzeń publiczną dając mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i spokój.

Na dachach budynków zaplanowano zainstalowanie fotowoltaiki, z której prąd wykorzystany zostanie do oświetlenia pomieszczeń wspólnych, m.in. klatek schodowych.

UKŁAD POMIESZCZEŃ I ANTRESOLE

Ofertę osiedla Apartamenty Eko Park stanowi szeroka gama mieszkań zajmujących powierzchnię od 28 do ponad 100 m2. Tutaj każdy znajdzie optymalną dla siebie przestrzeń, w której stworzy prawdziwy dom. Mieszczące się na najwyższej kondygnacji apartamenty są dwupoziomowe z wygodnymi antresolami bez skosów. Na pierwszym poziomie mieszkania posiadają loggie, intymne, prywatne, praktycznie bez bezpośredniego kontaktu z sąsiadem. Na górnym poziomie znajduje się taras widokowy o powierzchni ok. 30 m2. Natomiast mieszkania na parterze posiadać będą zielone, ogrodzone tarasy zapewniające kameralność i prywatność.

Co ważne, układ mieszkań opracowany został w taki sposób, by każdy z właścicieli mógł dopasować przestrzeń do własnych potrzeb. Z pomocą inwestora przyszli lokatorzy mają możliwość wygospodarowania dodatkowych pomieszczeń, na przykład trzeciego pokoju w dwupokojowym apartamencie.

Na każdy z poziomów mieszkańcy dostaną się windą bezpośrednio z garażu podziemnego usytuowanego pod budynkiem. Właściciele największych apartamentów otrzymają dostęp do windy dojeżdżającej bezpośrednio do mieszkań. Wyraz umiejętności zastosowania nowoczesnych rozwiązań stanowią między innymi optymalnie i ciekawie zaprojektowany garaż i miejsca parkingowe.

Poszczególne budynki zaopatrzone będą w multimedialne tablice informacyjne. Wjazd na teren osiedla zarezerwowany będzie wyłącznie dla mieszkańców. Bezpieczeństwo zapewnią szlabany i ogrodzenie. To ważne również ze względu na rodziny z dziećmi, które będą mogły beztrosko bawić na jednym z dwóch placów zabaw.

CENA APARTAMENTÓW

Spośród wielu atutów osiedla Apartamenty Eko Park warto wymienić także cenę. Nowe mieszkania w Opolu nie są tanie, ale dzięki optymalizacji kosztów i praktycznym rozwiązaniom technologicznym, cena m2 mieszkania na nowo powstającym osiedlu w Gosławicach jest atrakcyjna w porównaniu z innymi inwestycjami w tej części miasta i zaczyna się już od 6 500 zł, antresole bez skosów w cenie 3 500 zł.

DEWELOPER Z 15-LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Deweloperem osiedla Apartamenty Eko Park jest firma WELLMA INVESTMENT funkcjonująca na opolskim rynku od 2005 roku. To rodzinne przedsiębiorstwo indywidualnie traktującą każdą z prowadzonych przez siebie inwestycji. Troska o jakość, innowacyjne podejście do budownictwa i wsparcie fachowców gwarantują jakość realizacji.

WELLMA INVESTMENT działa w nurcie budownictwa pro ekologicznego, czego wyrazem jest budowane osiedle Eko Park. Jedną z ostatnich realizacji jest osiedle Europejska Residence, cieszące się dużą popularnością w tej części miasta Opola.

W tym miesiącu, właśnie w październiku rozpoczyna się budowa pierwszego z pięciu budynków osiedla Apartamenty Eko Park i potrwa ok. 12 miesięcy. Będziemy na bieżąco relacjonować Państwu postępy prac i informować o działaniach dewelopera w związku z kolejnymi budynkami. Z informacji jakie docierają do naszej redakcji zainteresowanie mieszkaniami na tej inwestycji jest bardzo duże, dlatego wkrótce rozpocznie się sprzedaż mieszkań w kolejnym budynku.

Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321

Opolski Rynek Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla