Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

MAJ 2020

CZYTAJ

Dom w Lewicach 6 km od Czech

Ogłoszenie prywatne

Cena:  250.000 zł

Miejscowość: Lewice

Powierzchnia użytkowa: 360 m2 (3 poziomy)

Powierzchnia działki: 9,6 ara, dodatkowo przyległa działka 0,56 ha do samego skrzyżowania

Sprzedam piękny, duży dom wybudowany w latach 90-tych. Dom znajduje się w centrum miejscowości, dojazd drogą asfaltową, pod domem polbruk, płyty ażurowe i kostka granitowa wys. 20cm. Dom posiada dwa piętra i poddasze nieużytkowe – z możliwością adaptacji oraz trzy balkony i jeden taras. Dach pokryty blachą ocynk – falistą na pełnym deskowaniu. Na piętrze trzy pokoje, duży hol z klatką schodową i schodami metalowymi obłożonymi brusami z drewna, jadalnię z dwoma oknami narożnymi i łukowymi przejściami, łazienkę i osobne WC. Na drugim pietrze hol, dwa ogromne pokoje z podwieszanymi drewnianymi sufitami na ozdobnych drewnianych legarach oraz druga łazienka i osobne WC, dwie części strychu – jedna wyłożona płytami wiórowymi (garderoba), powyżej poddasze nieużytkowe. Parter domu to tzw podziemie użytkowe: spiżarnia jasna, spiżarnia ciemna, pralnia, kuchnia użytkowa – najczęściej używana, duży garaż na co najmniej dwa samochody oraz kotłownia z osobnym wejściem i składem na opał (pod tarasem). Piętro pierwsze i drugie wewnątrz wykonane w technologii boazerii przez górali z Żywca, użyte przez nich drewno: olcha, jesion, dzika czereśnia, wiąz, akacja! Tu żadna deska nie jest od góry do dołu, całość w kolorze naturalnego drewna bez lakierowania. Za domem budynek gospodarczy osadzony w skarpie z dwoma wysokimi garażami (stropy zalewane betonem) obecnie zamontowano tam dwie bramy roletowe – także obiekt został zamknięty, a nad nimi hala/strych w pełni użytkowy z możliwością wjazdu od strony skarpy. Obecnie montowane są do nich bramy rolowane – elektryczne żaluzje. Przy domu liczne nasadzenia, tuje, świerki, jodły oraz sad. Dom posadowiony pomiędzy dwoma skarpami z usypanej ziemi, na skale łupkowej (zero jakiejkolwiek wilgoci i pęknięć). Do działki z domem przylega 0,56 ha działki, którą można również dokupić, jest to działka rolna z możliwością zabudowy na prawach zabudowy siedliskowej. Do działki, na której stoi dom prowadzą dwie drogi – asfaltowa – wjazd prosto z drogi na posesję, oraz wjazd od tyłu z drogi gruntowej – gminnej.
Dom wybudowany z bloczków betonowych, następnie szlakowych, od wewnątrz cegła z szczeliną powietrzną, całość stropów to płyty żerańskie z zalewanymi i zbrojonymi wieńcami.
Dom z gatunku “wejść, powiesić kapelusz i mieszkać” – nie jest wymagany żaden (!) wkład finansowy (jest możliwość, że sprzedający zostawią również meble).

Telefon: 792 934 725

 

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Udostępnij ten artykuł