Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

MAJ 2020

CZYTAJ

Dom w Głubczycach

Ogłoszenie prywatne

Cena: 310.000 zł

Miejscowość: Głubczyce

Powierzchnia domu:  145,31 m2

Powierzchnia działki: 0,12,59 ha (12 arów, 59 m2)

Sprzedam dom wolno stojący, 2,5 km od Głubczyc w Nowych Gołuszowicach – powiat Głubczycki Opolszczyzna. Dom przeszedł kompleksowy remont wewnętrzny. Na działce znajduje się jednorodzinny dom mieszkalny o kształcie prostokąta. Dach płaski (nowa papa), istnieje możliwość wybudowania poddasza, murowany, ,stropy “Kleina”, stropodach z płyt prefabrykowanych, kryty- papą, wyposażony w instalację wodną, kanalizacyjną, elektryczną i C.O. oraz linię telefonicznej z Internetem (TPSA lub NETIA), składający się z czterech pokoi, kuchni + pomieszczenie gospodarcze, łazienki i przedpokoju.
Na parterze znajdują się: ganek (po remoncie, na podłodze kafle, na ścianach gładź gipsowa, częściowo zrobione ogrzewanie podłogowe), korytarz (podłoga panele, gładź gipsowa na ścianach), duży pokój (ok. 36 m2) (panele na podłodze, gładź gipsowa na ścianach oraz ładne drzwi wahadłowe), łazienka (ok. 5 m2), (łazienka cała wykafelkowana kafle kolor biały, WC zabudowane typ GEBERIT, nowy biały montaż, kabina prysznicowa oraz wymieniona cała instalacja elektryczna wraz z hydrauliczną) oraz kuchnia (ok. 15 m2) na całej powierzchni kuchni znajdują się płytki przypominające położone panele w pokojach, gładź na ścianach) wraz ze schowkiem (ok. 4 m2). Dom przeszedł kapitalny remont (nowe drzwi wejściowe oraz wewnętrzne dębowe, płytki, panele). Łazienki przeszły remont kapitalny została wymieniona instalacja wodna, elektryczna oraz położono nowe płytki, wymieniono armaturę oraz biały montaż. Wymieniono schody na nowe plus wymieniono barierki na metalowe ze stali nierdzewnej. Nieruchomość wyposażona jest w okna drewniane.
Pod częścią budynku jest piwnica skład to kotłownia oraz 1 pomieszczenie do adaptacji. Całość ogrzewana piecem węglowym oraz dodatkowo piec elektryczny wraz z termostatem (przydaje się podczas wyjazdów w zimie, brak zagrożenia zamarznięciem rur podczas nieobecności właściciela budynku).
Działka zagospodarowana. Znajdują się tutaj drzewka owocowe, iglaki ozdobne (tuje, sosny itd.)
Na działce również znajduję się garaż (obecnie jest jedno stanowisko do parkowania, możliwość wykonania kolejnego) o powierzchni 32,25 m2 murowany, kryty papą.
Dom położony jest niedaleko miasta więc stanowi ciekawą ofertę dla ludzi, którzy pragną odpocząć od jego zgiełku oraz cieszyć się spokojem. Dom posiada plany pod wylanie tarasu oraz projekt elewacji zewnętrznej.
Do budynku przynależy: garaż, ogród, piwnica, balkon. Opis budynku: dwukondygnacyjny. Budynek usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 1259 m2. Technologia budowy: cegła.
Komunikacja: linia autobusowa. Odległość od centrum: około 3 km. Tereny rekreacyjne: las.
Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja, internet, telefon.

Telefon: 506 131 581

 

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Udostępnij ten artykuł