Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

MAJ 2020

CZYTAJ

Dom w Luboszycach

Ogłoszenie prywatne

Cena: 335.000 zł

Miejscowość: Luboszyce

Dom dla wszystkich, którzy pragną się delektować ciszą i spokojem, sąsiedztwem lasu, śpiewem ptaków zaledwie kilka kilometrów od centrum Opola (7 km do opolskiego rynku).
Dom w stanie surowym zamkniętym, parterowy z poddaszem użytkowym, na parterze znajdują się 4 pomieszczenia: 2 pokoje, kuchnia i łazienka, na poddaszu 5 pomieszczeń: 3 pokoje, łazienka oraz pomieszczenie nad garażem. Pod klatką schodową jest pomieszczenie gospodarcze. Garaż posiada obszerne stanowiska parkingowe, w którym zmieszczą się dwa duże samochody oraz pomieszczenie gospodarcze/kotłownię. Strop monolityczny wylewany, zbrojony, betonowy, wygodna klatka schodowa betonowa ze spocznikiem.
Media: prąd (kabel w przyłączu domu 5 x 16 mm, zasilanie trójfazowe, woda i gaz w ulicy. Istnieje możliwość podłączenia do gminnej kanalizacji.

Projekt: Celesta Rex G2-L  http://www.archeton.pl/projekt-domu-celestarexg2_915_opisogolnyl

Dom budowany z wykorzystaniem elementów domu pasywnego: innowacyjna metoda osadzania okien – bez mostków cieplnych, ocieplenie ścian szczytowych przy dachu, przygotowanie ocieplenia ścian i podłogi (styropian 20 cm), ocieplenie fundamentu styrodurem, okna trzyszybowe, przygotowanie do rekuperacji.
Położenie blisko Opola, dogodna lokalizacja i dobra komunikacja z Opolem.
Możliwość powiększenia działki do 30 arów.

Kontakt telefoniczny, wiadomość przez OLX, nie odpowiadam na SMS.

Telefon: : 797 416 811

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Udostępnij ten artykuł