Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

PAŹDZIERNIK 2021

CZYTAJ

Mieszkanie przy ul. Orląt Lwowskich w Opolu

Ogłoszenie prywatne

Bardzo wygodne i przytulne 3 pokojowe, o powierzchni 69,65 mkw, mieszkanie mieszczące się na parterze w ocieplonej kamienicy w spokojnej dzielnicy przy ulicy Orląt Lwowskich w Opolu ( Śródmieście ). Sprzedaż przez osobę prywatną. BEZ POŚREDNIKÓW.                                                                                                                                  Mieszkanie składa się z przedpokoju, z którego jest wejście do dwóch pokoi, kuchni ze spiżarnią, łazienki z wc oraz dużego salonu. Pokoje przestrzenne, słoneczne, ustawne, co umożliwia umeblowanie pokoi w różnych kombinacjach.
W dyspozycji lokalu jest także duża piwnica o powierzchni aż 33 mkw, prywatny ogródek, udział w strychu oraz możliwość parkowania na podwórku.
LOKALIZACJA: dogodna, cicha, zielona i bardzo spokojna. W niedalekiej odległości: przystanek MZK, siłownia, sklepy spożywcze, apteki, piekarnia, przychodnia zdrowia, przedszkole, szkoła, park, kościół, Uniwersytet Opolski , Politechnika Opolska oraz Wyższa Szkoła Bankowa. Mieszkanie znajduje się niedaleko do nowego Centrum przesiadkowego oraz nowej siedziby Ratusza.

CZYNSZ: tylko 230 zł
Mieszkanie jest częściowo umeblowane, w dobrym stanie technicznym, gotowe do natychmiastowego zamieszkania, woda i gaz od miasta.

Lokal może stać się Twoim Domem lub inwestycją.

Cena: 320.000 zł

Tel.: 501 420 231

 

 

 

 

 

 

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Udostępnij ten artykuł