Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

KWIECIEŃ 2023

CZYTAJ

GRUDZICE Gotowe Domy

Dom w zabudowie bliźniaczej w Grudzicach

GRUDZICE Gotowe Domy

Dom w zabudowie bliźniaczej w Grudzicach

Opolski Rynek Nieruchomości

Ten artykuł liczy 662 słów i przeczytasz go w około 2 min. i 12 sek.

Grudzice to jedna z tych dzielnic , która intensywnie się rozwija. Trwają tu prace nad poprawą infrastruktury, wzmacnianie są społeczne więzi i rozwija się budownictwo mieszkaniowe. Dzielnica ta dla wielu stanowi optymalne miejsce do życia. Jest tu kameralnie i spokojnie, a jednocześnie jej mieszkańcy mają dobre połączenie autobusowe i samochodowe z centrum miasta, mogą też szybko dostać się do innych dzielnic czy poza . Znajdują się tutaj liczne sklepy, apteka, w pobliżu zlokalizowane jest przedszkole, szkoła podstawowa z nowoczesnym zapleczem sportowym, są również place zabaw i ścieżki spacerowe.

696 007 321

W atrakcyjnej części Grudzic, w rejonie ulicy Witolda Doroszewskiego wybudowano piękny , praktycznie gotowy do za. Na prawie 12-arowej działce stoi budynek w zabudowie bliźniaczej inspirowany projektem „ w żurawkach 3T” pracowni Archon. Dla jednej rodziny jest do dyspozycji zatem 5-cio arowa działka. Bryła obiektu, kolor elewacji i jej drewniane elementy, przestrzeń ogrodu, doskonale komponują się z istniejącymi tutaj domami jednorodzinnymi. Architektonicznie i kolorystycznie zgrana przestrzeń sprawia, że otoczenie jest jeszcze bardziej przyjazne i tworzy piękny krajobraz.

  • Dom o powierzchni ~150 m2 usytuowany na 5-cio arowej działce
  • Na parterze znajduje się duży salon z aneksem kuchennym i spiżarką, łazienka, duży i przestronny garaż oraz pomieszczenie gospodarcze
  • Na piętrze cztery przestronne pokoje oraz duża łazienka
  • Do budynku prowadzi wewnętrzna utwardzona droga dojazdowa

Budynek wykreowany został w taki sposób, by przyszli mieszkańcy zachowali maksimum prywatności. Na parterze znajduje się salon, z którego wychodzi się wprost na taras i ogród. Co ważne, ogród jest ogrodzony, zagospodarowany, a tras o powierzchni 40 m2 wykonano z kostki brukowej. Wielką zaletą obiektu jest fakt, że salony obu ów usytuowane są przeciwlegle do siebie, w dwóch krańcach bliźniaka, dzięki czemu tarasy nie sąsiadują z sobą bezpośrednio. Takie rozwiązania sprawiają, że taras i jego najbliższe otoczenie może być miejscem towarzyskich spotkań czy rodzinnych aktywności, a mieszkańcy nie muszą obawiać się, czy będą przeszkadzać sąsia. Oprócz salonu (o powierzchni 30 m2) na parterze znajduje się także kuchnia z jadalnią, spiżarka (łącznie 14 m2), łazienka i garaż z kotłownią. Na piętrze natomiast zlokalizowano cztery przestronne pokoje i łazienkę. Powierzchnia całego wynosi 149,80 m2 i jest to optymalna do życia przestrzeń dla kilkuosobowej rodziny.

696 007 321

Projekt , zakładający jego podział na strefę dzienną – otwartą na parterze i strefę prywatną – w postaci pokoi-sypialni mieszkańców na piętrze, pozwala zachować cieszyć się wygodną życia, prywatnością, spokojem, gdy jest potrzebny. Garaż o powierzchni 22 m2, osadzony w bryle budynku, to bardzo komfortowe rozwiązanie, szczególnie przy małych dzieciach. Do samochodu wchodzimy wprost z suchego i ciepłego . Przestrzeń garażu pozwala urządzić w nim niewielki warsztat, ustawić półki na narzędzia czy przechowywać rowery dla całej rodziny. Znajdująca się przy garażu kotłownia/pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 7 m2 stanowić może świetny schowek. Dzięki temu organizacja części mieszkalnej jest łatwiejsza, zachowujemy więcej miejsca i potrzebujemy mniej mebli.

Bliźniak budowany jest w nowoczesnej technologii i z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów. Do przyłączono wszystkie niezbędne media, przygotowano instalację elektryczną, odgromową i gazową. Dach pokryty jest dachówką BRASS, a w oknach zamontowano elektryczne rolety. Na całej powierzchni poprowadzono ogrzewanie podłogowe, na ścianach położono tynki maszynowe gipsowe oraz cementowo-wapienne. Do obiektu prowadzi wewnętrzna utwardzona droga stanowiąca wygodny dojazd.

  • Na sprzedaż komfortowy i przestronny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej
  • Budynek zlokalizowany na kameralnym i cichym nowo wybudowanych ów jednorodzinnych
  • Doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi, bardzo blisko przedszkole oraz szkoła podstawowa z nowym zapleczem sportowym
  • Budynek w końcowej fazie realizacji

Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321

Opolski Rynek Nieruchomości

Zespół redakcyjny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł

Rynek Nieruchomości Opole Nowe Mieszkania Domy Apartamenty Rynek pierwotny Rynek wtórny

Domy szeregowe 80 m² z ogródkiem i miejscem postojowym - Opolski Rynek Nieruchomości

Domy szeregowe 80 m² z ogródkiem i miejscem postojowym

Nowe osiedle na ul. Jana Kwoczka, Opole - Wójtowa Wieś

Trzypokojowe mieszkanie Opole Zaodrze - Opolski Rynek Nieruchomości

Trzypokojowe mieszkanie Opole Zaodrze

Mieszkanie 3-pokoje Opole, ul. Wojska Polskiego

Belweder Park Nysa - Opolski Rynek Nieruchomości

Belweder Park Nysa

Dziennik Budowy Grudzień 2022

Klonowe Zacisze - Opolski Rynek Nieruchomości

Klonowe Zacisze

Apartamenty w zabudowie szeregowej w Lędzinach pod Opolem

Apartamenty Perłowe Opole-Górki – dwukondygnacyjne domy - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Perłowe Opole-Górki – dwukondygnacyjne domy

Apartamenty 80,85 m², 4 pokoje, 2 miejsca postojowe

Apartamenty Eko Park - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Eko Park

Funkcjonalne mieszkania blisko Turawa Park

Osiedle Górki – domy pod Opolem - Opolski Rynek Nieruchomości

Osiedle Górki – domy pod Opolem

Komfort i piękno przyrody blisko Opola

Apartamenty Awangarda - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Awangarda

Relacja z placu budowy nowego osiedla

Działka budowlana 31 arów Opole-Wrzoski - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka budowlana 31 arów Opole-Wrzoski

Możliwość podziału na 3 działki

ALMAR OpolePartner

ALMAR Opole

Drzwi i podłogi - sprzedaż i montaż