Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

PAŹDZIERNIK 2021

CZYTAJ

GRUDZICE Gotowe Domy

Dom w zabudowie bliźniaczej w Grudzicach

GRUDZICE Gotowe Domy

Dom w zabudowie bliźniaczej w Grudzicach

Opolski Rynek Nieruchomości

Grudzice to jedna z tych dzielnic Opola, która intensywnie się rozwija. Trwają tu prace nad poprawą infrastruktury, wzmacnianie są społeczne więzi i rozwija się budownictwo mieszkaniowe. Dzielnica ta dla wielu stanowi optymalne miejsce do życia. Jest tu kameralnie i spokojnie, a jednocześnie jej mieszkańcy mają dobre połączenie autobusowe i samochodowe z centrum miasta, mogą też szybko dostać się do innych dzielnic czy poza Opole. Znajdują się tutaj liczne sklepy, apteka, w pobliżu zlokalizowane jest przedszkole, szkoła podstawowa z nowoczesnym zapleczem sportowym, są również place zabaw i ścieżki spacerowe.

696 007 321

W atrakcyjnej części Grudzic, w rejonie ulicy Witolda Doroszewskiego wybudowano piękny dom, praktycznie gotowy do zamieszkania. Na prawie 12-arowej działce stoi budynek w zabudowie bliźniaczej inspirowany projektem „Dom w żurawkach 3T” pracowni Archon. Dla jednej rodziny jest do dyspozycji zatem 5-cio arowa działka. Bryła obiektu, kolor elewacji i jej drewniane elementy, przestrzeń ogrodu, doskonale komponują się z istniejącymi tutaj domami jednorodzinnymi. Architektonicznie i kolorystycznie zgrana przestrzeń sprawia, że otoczenie domu jest jeszcze bardziej przyjazne i tworzy piękny krajobraz.

  • Dom o powierzchni ~150 m2 usytuowany na 5-cio arowej działce
  • Na parterze znajduje się duży salon z aneksem kuchennym i spiżarką, łazienka, duży i przestronny garaż oraz pomieszczenie gospodarcze
  • Na piętrze cztery przestronne pokoje oraz duża łazienka
  • Do budynku prowadzi wewnętrzna utwardzona droga dojazdowa

Budynek wykreowany został w taki sposób, by przyszli mieszkańcy zachowali maksimum prywatności. Na parterze znajduje się salon, z którego wychodzi się wprost na taras i ogród. Co ważne, ogród jest ogrodzony, zagospodarowany, a tras o powierzchni 40 m2 wykonano z kostki brukowej. Wielką zaletą obiektu jest fakt, że salony obu domów usytuowane są przeciwlegle do siebie, w dwóch krańcach bliźniaka, dzięki czemu tarasy nie sąsiadują z sobą bezpośrednio. Takie rozwiązania sprawiają, że taras i jego najbliższe otoczenie może być miejscem towarzyskich spotkań czy rodzinnych aktywności, a mieszkańcy nie muszą obawiać się, czy będą przeszkadzać sąsiadom. Oprócz salonu (o powierzchni 30 m2) na parterze znajduje się także kuchnia z jadalnią, spiżarka (łącznie 14 m2), łazienka i garaż z kotłownią. Na piętrze natomiast zlokalizowano cztery przestronne pokoje i łazienkę. Powierzchnia całego domu wynosi 149,80 m2 i jest to optymalna do życia przestrzeń dla kilkuosobowej rodziny.

696 007 321

Projekt domu, zakładający jego podział na strefę dzienną – otwartą na parterze i strefę prywatną – w postaci pokoi-sypialni mieszkańców na piętrze, pozwala zachować cieszyć się wygodną życia, prywatnością, spokojem, gdy jest potrzebny. Garaż o powierzchni 22 m2, osadzony w bryle budynku, to bardzo komfortowe rozwiązanie, szczególnie przy małych dzieciach. Do samochodu wchodzimy wprost z suchego i ciepłego mieszkania. Przestrzeń garażu pozwala urządzić w nim niewielki warsztat, ustawić półki na narzędzia czy przechowywać rowery dla całej rodziny. Znajdująca się przy garażu kotłownia/pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 7 m2 stanowić może świetny schowek. Dzięki temu organizacja części mieszkalnej jest łatwiejsza, zachowujemy więcej miejsca i potrzebujemy mniej mebli.

Bliźniak budowany jest w nowoczesnej technologii i z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów. Do domu przyłączono wszystkie niezbędne media, przygotowano instalację elektryczną, odgromową i gazową. Dach pokryty jest dachówką BRASS, a w oknach zamontowano elektryczne rolety. Na całej powierzchni domu poprowadzono ogrzewanie podłogowe, na ścianach położono tynki maszynowe gipsowe oraz cementowo-wapienne. Do obiektu prowadzi wewnętrzna utwardzona droga stanowiąca wygodny dojazd.

  • Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej
  • Budynek zlokalizowany na kameralnym i cichym osiedlu nowo wybudowanych domów jednorodzinnych
  • Doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi, bardzo blisko przedszkole oraz szkoła podstawowa z nowym zapleczem sportowym
  • Budynek w końcowej fazie realizacji

Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321

Opolski Rynek Nieruchomości

Zespół redakcyjny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla