Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

LIPIEC 2022

CZYTAJ

Luksusowe Brzozowe Domy (cz. 2)

Większość z nas pragnie cieszyć się zaletami spokojnego, sielankowego życia w domu na wsi połączonymi z atrakcjami i wygodami dużego miasta. Nie jest łatwo osiągnąć takie połączenie, a już utrzymanie równowagi w tym obszarze wydaje się niemożliwe.

Luksusowe Brzozowe Domy (cz. 2)

Większość z nas pragnie cieszyć się zaletami spokojnego, sielankowego życia w domu na wsi połączonymi z atrakcjami i wygodami dużego miasta. Nie jest łatwo osiągnąć takie połączenie, a już utrzymanie równowagi w tym obszarze wydaje się niemożliwe.

Beata Marcinowicz

Jednak w prowadzona jest aktualnie inwestycja, która okazać się może spełnieniem marzeń wielu z nas. To zestawienie komfortu i przestrzeni domu z ogrodem znajdującego się w cichej i idyllicznej wręcz okolicy z pozytywami, jakie niesie z sobą bliskość centrum miasta, wygodne szlaki komunikacyjne i swobodny dostęp do przychodni, przedszkoli, szkół czy wszelkiego rodzaju atrakcji dla dzieci.

Tym miejscem są Brzozowe Domy położone przy ul. Oleskiej, niecałe 4 km od serca naszego miasta i w pobliżu obwodnicy miasta. Takie położenie gwarantuje nie tylko doskonałą komunikację ze śródmieściem (zaledwie 10 min. drogi do centrum), lecz daje także możliwość łatwego opuszczenia granic .

Brzozowe Domy

Brzozowe Domy to kompleks 6 domów w bliźniaczej zabudowie, tworzonych w oparciu o najwyższe standardy i z wysokiej klasy materiałów. Ich kameralność stanowi o wyjątkowości i sprawia, że mieszkańcy czuć się będą zawsze swobodnie. Każdy z domów to 151,9 m2 powierzchni użytkowej wraz z garażem.

Układ domów został wykreowany z myślą o rodzinach. Podzielony na trzy poziomy dom cechuje oddzielenie strefy dziennej od nocnej, prywatnej i gospodarczej. Tym samym mieszkańcy zachowują intymność i niezależność zarówno od pozostałych członków rodziny, jak i sytuacji, które z natury rzeczy wymuszają dostosowanie się do okoliczności, np. wizyta przyjaciół czy rodzinna uroczystość.

Strefę dzienną stanowi parter obejmujący dużą kuchnię z salonem, z którego wychodzi sie wprost do ogrodu oraz toaletą. Takie rozwiązanie sprawia, że toczyć się tu może intensywne życie familijne i towarzyskie, w którym znajdzie się przestrzeń dla każdego. Bawiące się w ogrodzie dzieci będzie można obserwować bezpośrednio z salonu, a wykreowana jadalnia stanie się miejscem spotkań przy stole. W przestrzeni dziennej mieszczą się także miejsca pod zabudowę szafową, w tym jedno w wiatrołapie, oraz bezpośrednie wyjście do garażu i pomieszczenia gospodarczego z kotłownią.

Piętro domu to strefa prywatna. Tutaj znajdują się cztery przestronne sypialnie, duża łazienka i garderoba. Spory taras zaadaptować można na dodatkową sypialnię lub domowe biuro. Istotne jest, że układ piętra pozwala komponować pomieszczenia zgodnie z oczekiwaniami klienta i pod jego sposób życia. Dzięki temu dom stanie się jeszcze bliższy jego mieszkańcom, jeszcze bardziej funkcjonalny i będzie azylem na długie lata.

Poziom trzeci domu to poddasze do adaptacji według własnych potrzeb. Tutaj powstać może bawialnia dla dzieci, pokój gościnny czy domowe pomieszczenie na wszelkiego rodzaju niezbędne sprzęty i akcesoria. To rozwiązanie sprawia, że powierzchnia użytkowa domu wykorzystana być może w każdym centymetrze i będzie on idealnym rozwiązaniem na przykład dla dużej rodziny lub osób pracujących w domu.

Niezwykle praktyczny układ budynku to jedna z jego wielu zalet. Do pozostałych zaliczyć możemy fakt, że domy budowane są zgodnie z najlepszymi praktykami, by mogły służyć mieszkańcom przez kolejne dziesięciolecia nie narażając ich na dodatkowe wydatki. Dlatego też zastosowano pokrycie dachówką ceramiczną Brass Turmalin z dociepleniem wełną mineralną grubości 20 cm, stropy Teriva, okna trójszybowe z roletami zewnętrznymi sterowanymi elektrycznie, a dom ocieplony jest 15 cm warstwą styropianu. Wykonane z pustaków ceramicznych marki WIENERBERGER ściany pokryte są tynkami maszynowymi, wylewki podłogowe przygotowane do kładzenia dowolnej podłogi. Ściany zewnętrzne budynku pokryte są tynkiem silikonowym marki Caparol.

Jak widać Brzozowe Domy to inwestycja, za którą stoi zarówno doświadczenie i dobra praca dewelopera, jak również głos rozsądku kupującego, dla którego każdy detal ma znaczenie, a dom ma stanowić bezpieczną, niedrogą w utrzymaniu i przestronną przystań na długie lata.


Zobacz również:

Odra Prestige Apartamenty

Jedyne takie miejsce w Opolu

Apartamenty Vincent Opole

Nowe mieszkania Opole-Gosławice

Klonowe Zacisze

Apartamenty w zabudowie szeregowej w Lędzinach pod Opolem

Luksusowe dwupoziomowe mieszkanie w centrum Opola

108,91 m², 4 pokoje, miejsce postojowe

Lepiej już było

Rynek nieruchomości

OPOLAGRA 2022

Największe targi w południowej Polsce

Beata Marcinowicz

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla