Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

WRZESIEŃ 2023

CZYTAJ

Luksusowe Brzozowe Domy (cz. 2)

Większość z nas pragnie cieszyć się zaletami spokojnego, sielankowego życia w domu na wsi połączonymi z atrakcjami i wygodami dużego miasta. Nie jest łatwo osiągnąć takie połączenie, a już utrzymanie równowagi w tym obszarze wydaje się niemożliwe.

Luksusowe Brzozowe Domy (cz. 2)

Większość z nas pragnie cieszyć się zaletami spokojnego, sielankowego życia w domu na wsi połączonymi z atrakcjami i wygodami dużego miasta. Nie jest łatwo osiągnąć takie połączenie, a już utrzymanie równowagi w tym obszarze wydaje się niemożliwe.

Beata Marcinowicz

Ten artykuł liczy 639 słów i przeczytasz go w około 2 min. i 8 sek.

Jednak w prowadzona jest aktualnie inwestycja, która okazać się może spełnieniem marzeń wielu z nas. To zestawienie komfortu i przestrzeni z ogrodem znajdującego się w cichej i idyllicznej wręcz okolicy z pozytywami, jakie niesie z sobą bliskość centrum miasta, wygodne szlaki komunikacyjne i swobodny dostęp do przychodni, przedszkoli, szkół czy wszelkiego rodzaju atrakcji dla dzieci.

Tym miejscem są Brzozowe położone przy ul. Oleskiej, niecałe 4 km od serca naszego miasta i w pobliżu obwodnicy miasta. Takie położenie gwarantuje nie tylko doskonałą komunikację ze śródmieściem (zaledwie 10 min. drogi do centrum), lecz daje także możliwość łatwego opuszczenia granic .

Brzozowe Domy

Brzozowe Domy to kompleks 6 ów w bliźniaczej zabudowie, tworzonych w oparciu o najwyższe standardy i z wysokiej klasy materiałów. Ich kameralność stanowi o wyjątkowości i sprawia, że mieszkańcy czuć się będą zawsze swobodnie. Każdy z to 151,9 m2 powierzchni użytkowej wraz z garażem.

Układ domów został wykreowany z myślą o rodzinach. Podzielony na trzy poziomy dom cechuje oddzielenie strefy dziennej od nocnej, prywatnej i gospodarczej. Tym samym mieszkańcy zachowują intymność i niezależność zarówno od pozostałych członków rodziny, jak i sytuacji, które z natury rzeczy wymuszają dostosowanie się do okoliczności, np. wizyta przyjaciół czy rodzinna uroczystość.

Strefę dzienną stanowi parter obejmujący dużą kuchnię z salonem, z którego wychodzi sie wprost do ogrodu oraz toaletą. Takie rozwiązanie sprawia, że toczyć się tu może intensywne życie familijne i towarzyskie, w którym znajdzie się przestrzeń dla każdego. Bawiące się w ogrodzie dzieci będzie można obserwować bezpośrednio z salonu, a wykreowana jadalnia stanie się miejscem spotkań przy stole. W przestrzeni dziennej mieszczą się także miejsca pod zabudowę szafową, w tym jedno w wiatrołapie, oraz bezpośrednie wyjście do garażu i pomieszczenia gospodarczego z kotłownią.

Piętro domu to strefa prywatna. Tutaj znajdują się cztery przestronne sypialnie, duża łazienka i garderoba. Spory taras zaadaptować można na dodatkową sypialnię lub domowe biuro. Istotne jest, że układ piętra pozwala komponować pomieszczenia zgodnie z oczekiwaniami klienta i pod jego sposób życia. Dzięki temu dom stanie się jeszcze bliższy jego mieszkańcom, jeszcze bardziej funkcjonalny i będzie azylem na długie lata.

Poziom trzeci domu to poddasze do adaptacji według własnych potrzeb. Tutaj powstać może bawialnia dla dzieci, pokój gościnny czy domowe pomieszczenie na wszelkiego rodzaju niezbędne sprzęty i akcesoria. To rozwiązanie sprawia, że powierzchnia użytkowa domu wykorzystana być może w każdym centymetrze i będzie on idealnym rozwiązaniem na przykład dla dużej rodziny lub osób pracujących w domu.

Niezwykle praktyczny układ budynku to jedna z jego wielu zalet. Do pozostałych zaliczyć możemy fakt, że budowane są zgodnie z najlepszymi praktykami, by mogły służyć mieszkańcom przez kolejne dziesięciolecia nie narażając ich na dodatkowe wydatki. Dlatego też zastosowano pokrycie dachówką ceramiczną Brass Turmalin z dociepleniem wełną mineralną grubości 20 cm, stropy Teriva, okna trójszybowe z roletami zewnętrznymi sterowanymi elektrycznie, a dom ocieplony jest 15 cm warstwą styropianu. Wykonane z pustaków ceramicznych marki WIENERBERGER ściany pokryte są tynkami maszynowymi, wylewki podłogowe przygotowane do kładzenia dowolnej podłogi. Ściany zewnętrzne budynku pokryte są tynkiem silikonowym marki Caparol.

Jak widać Brzozowe Domy to inwestycja, za którą stoi zarówno doświadczenie i dobra praca dewelopera, jak również głos rozsądku kupującego, dla którego każdy detal ma znaczenie, a dom ma stanowić bezpieczną, niedrogą w utrzymaniu i przestronną przystań na długie lata.


Zobacz również:

Mieszkanie 33 m² na Zaodrzu

Nowoczesna kawalerka z klimatyzacją

Działka 53 ary z lasem i dostępem do Wisły

Działka w Wyszogrodzie, ok. 50 km od Krakowa

Piękny budynek 2 174 m² w centrum Opola

Zabytek architektoniczny przy ul. Damrota

Działka budowlana 31 arów Opole-Wrzoski

Atrakcyjna cena 17 000 zł za ar

Działka w Kępie pod Opolem

Działka 7833 m², w pełni uzbrojona

Beata Marcinowicz

Udostępnij ten artykuł

Rynek Nieruchomości Opole Nowe Mieszkania Domy Apartamenty Rynek pierwotny Rynek wtórny

Apartamenty Eko Park - Opolski Rynek Nieruchomości

Apartamenty Eko Park

Ruszyła sprzedaż budynku nr 3

Klonowe Zacisze - Opolski Rynek Nieruchomości

Klonowe Zacisze

Apartamenty w zabudowie szeregowej w Lędzinach pod Opolem

Ośrodek jeździecki Bierdzany - Opolski Rynek Nieruchomości

Ośrodek jeździecki Bierdzany

Kompleksowa oferta sprzedaży - działki i budynki

Atlantis Prestige Park - Opolski Rynek Nieruchomości

Atlantis Prestige Park

Mieszkania od 32 do 87 m²

Działka 21 arów Opole-Wrzoski - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka 21 arów Opole-Wrzoski

Zobacz szczegółowy raport o działce

Zielone #Osiedle Lędziny - Opolski Rynek Nieruchomości

Zielone #Osiedle Lędziny

Nowa inwestycja sprawdzonego dewelopera już w sprzedaży

Działka budowlana, Dąbrowa koło Opola - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka budowlana, Dąbrowa koło Opola

Zobacz szczegółowy raport o działce

Działka budowlana 31 arów Opole-Wrzoski - Opolski Rynek Nieruchomości

Działka budowlana 31 arów Opole-Wrzoski

Atrakcyjna cena 17 000 zł za ar

Domy szeregowe 80 m² z ogródkiem i miejscem postojowym - Opolski Rynek Nieruchomości

Domy szeregowe 80 m² z ogródkiem i miejscem postojowym

Nowe osiedle na ul. Jana Kwoczka, Opole - Wójtowa Wieś

Mieszkanie z ogrodem w Lędzinach - Opolski Rynek Nieruchomości

Mieszkanie z ogrodem w Lędzinach

3 pokoje, 69,94 m², taras

Meble DrewalPartner

Meble Drewal

Producent mebli drewnianych i mebli ogrodowych

Mieszkanie 33 m² na Zaodrzu - Opolski Rynek Nieruchomości

Mieszkanie 33 m² na Zaodrzu

Nowoczesna kawalerka z klimatyzacją