Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

CZERWIEC 2022

CZYTAJ

Luksusowe Tarasy

Ogrzewanie miejskie na całym osiedlu

Luksusowe Tarasy

Ogrzewanie miejskie na całym osiedlu

Beata Marcinowicz

Wybór domu lub często jest kompromisem, pomiędzy świetną lokalizacją, a metrażem lokalu, pomiędzy wygodnym dojazdem do pracy czy szkoły dzieci, a przestrzenią wokół , pomiędzy spokojnym otoczeniem, a potrzebą życia blisko sklepów, przychodni, ośrodków rekreacyjnych.

Wiele osób, które decydują się na zakup nowego lub domu, mają poczucie straty. Na rzecz pięknego, ustawnego musieli zrezygnować z marzeń o własnym tarasie. Albo zamieszkają w optymalnej dla nich lokalizacji, tylko brakować im będzie garażu i salonu z wyjściem do ogrodu.

Na szczęście Opolanie mają możliwość zrealizowania swoich marzeń zarówno o przestronnym, jasnym , ogrodzie, dobrze skomunikowanej z centrum okolicy i pełnej zieleni przestrzeni, na którą z radością patrzy się przez okno. Wystarczy, że zamieszkają w Luksusowych Tarasach, nowoczesnym, niewielkim osiedlu w zabudowie szeregowej, którego atrakcją są ponad 60 metrowe tarasy na dachach budynku.

Luksusowe Tarasy w pierwszej kolejności urzekają oryginalną, niespotykaną, bryłą budynków. Proste, wyraziste i niestandardowe rozwiązania osadzono w nieco sielskiej, jednorodzinnej zabudowie Szczepanowic. Każdy z budynków zajmuje 4 poziomy. Poziom pierwszy to garaż na 2 samochody. Poziom drugi stanowi , składające się z salonu, osobnej kuchni, dwóch sypialni, łazienki i holu. Jego powierzchnia wynosi 63 m2. Do apartamentu należy ogródek, do którego wychodzi się wprost z salonu. Kolejne znajduje się na poziomie trzecim. Jest ono zbliżone metrażem i układem do lokalu piętro niżej. Nie posiada jednak ogródka, tylko dwa tarasy. Pierwszy, o powierzchni 9 m2, usytuowany na poziomie , drugi, będący jednocześnie 4 poziomem budynku, na dachu. To rzadko spotykane rozwiązanie pozwala w ciekawy sposób zaaranżować przestrzeń (ok. 60 m2), cieszyć się prawdziwą prywatnością i korzystać z możliwości, jakie daje otoczenie, czyli błękitu nieba, zieleni pól i drzew, widoku na Góry Opawskie (widać je przy dobrej pogodzie).

Warto także zwrócić uwagę na koszty utrzymania apartamentu Luksusowych Tarasów. Każde z podłączone jest do miejskiej sieci ciepłowniczej, dzięki czemu ogrzewanie jest nie tylko tanie, ale też ekologiczne, bo w naszym mieście ma znaczenie. Bryła budynków, wielkość okien, jakość wykorzystanych materiałów sprawiają, że szeregówki przez długi okres czasu nie będą wymagały dodatkowych inwestycji.

Cisza, przestrzeń, przyjazne otoczenie, jakie oferuje dzielnica Szczepanowice, zauroczyły już niejednego Opolanina. Czas, by także Państwo poczuli smak luksusu życia w komforcie, spokoju i w otoczeniu zieleni.

Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321


Zobacz również:

Luksusowe Tarasy 2

Wójtowa Wieś, ul. Wincentego Hlouszka 6

Luksusowe Tarasy

Najpopularniejsza lokalizacja w Opolu

Beata Marcinowicz

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla