Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

STYCZEŃ 2022

CZYTAJ

Luksusowe Tarasy

Ogrzewanie miejskie na całym osiedlu

Luksusowe Tarasy

Ogrzewanie miejskie na całym osiedlu

Beata Marcinowicz

Wybór domu lub mieszkania często jest kompromisem, pomiędzy świetną lokalizacją, a metrażem lokalu, pomiędzy wygodnym dojazdem do pracy czy szkoły dzieci, a przestrzenią wokół osiedla, pomiędzy spokojnym otoczeniem, a potrzebą życia blisko sklepów, przychodni, ośrodków rekreacyjnych.

Wiele osób, które decydują się na zakup nowego mieszkania lub domu, mają poczucie straty. Na rzecz pięknego, ustawnego mieszkania musieli zrezygnować z marzeń o własnym tarasie. Albo zamieszkają w optymalnej dla nich lokalizacji, tylko brakować im będzie garażu i salonu z wyjściem do ogrodu.

Na szczęście Opolanie mają możliwość zrealizowania swoich marzeń zarówno o przestronnym, jasnym mieszkaniu, ogrodzie, dobrze skomunikowanej z centrum okolicy i pełnej zieleni przestrzeni, na którą z radością patrzy się przez okno. Wystarczy, że zamieszkają w Luksusowych Tarasach, nowoczesnym, niewielkim osiedlu w zabudowie szeregowej, którego atrakcją są ponad 60 metrowe tarasy na dachach budynku.

Luksusowe Tarasy w pierwszej kolejności urzekają oryginalną, niespotykaną, bryłą budynków. Proste, wyraziste i niestandardowe rozwiązania osadzono w nieco sielskiej, jednorodzinnej zabudowie Szczepanowic. Każdy z budynków zajmuje 4 poziomy. Poziom pierwszy to garaż na 2 samochody. Poziom drugi stanowi mieszkanie, składające się z salonu, osobnej kuchni, dwóch sypialni, łazienki i holu. Jego powierzchnia wynosi 63 m2. Do apartamentu należy ogródek, do którego wychodzi się wprost z salonu. Kolejne mieszkanie znajduje się na poziomie trzecim. Jest ono zbliżone metrażem i układem do lokalu piętro niżej. Nie posiada jednak ogródka, tylko dwa tarasy. Pierwszy, o powierzchni 9 m2, usytuowany na poziomie mieszkania, drugi, będący jednocześnie 4 poziomem budynku, na dachu. To rzadko spotykane rozwiązanie pozwala w ciekawy sposób zaaranżować przestrzeń (ok. 60 m2), cieszyć się prawdziwą prywatnością i korzystać z możliwości, jakie daje otoczenie, czyli błękitu nieba, zieleni pól i drzew, widoku na Góry Opawskie (widać je przy dobrej pogodzie).

Warto także zwrócić uwagę na koszty utrzymania apartamentu Luksusowych Tarasów. Każde z mieszkań podłączone jest do miejskiej sieci ciepłowniczej, dzięki czemu ogrzewanie jest nie tylko tanie, ale też ekologiczne, bo w naszym mieście ma znaczenie. Bryła budynków, wielkość okien, jakość wykorzystanych materiałów sprawiają, że szeregówki przez długi okres czasu nie będą wymagały dodatkowych inwestycji.

Cisza, przestrzeń, przyjazne otoczenie, jakie oferuje dzielnica Szczepanowice, zauroczyły już niejednego Opolanina. Czas, by także Państwo poczuli smak luksusu życia w komforcie, spokoju i w otoczeniu zieleni.

Chcesz kupić nieruchomość bez pośredników od dewelopera?

Zadzwoń:

696 007 321

Beata Marcinowicz

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla