Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

SIERPIEŃ 2022

CZYTAJ

Sierpniowy numer ORN

188 wydanie Opolskiego Rynku Nieruchomości

Sierpniowy numer ORN

188 wydanie Opolskiego Rynku Nieruchomości

Mariusz Ciołeszyński

120

Co ważnego na Opolskim Rynku Nieruchomości?

To już 188 wydanie Opolskiego Rynku Nieruchomości. W sierpniowym wydaniu warto przeczytać kilka ważnych informacji.

Od lipca 2022 roku weszły w życie przepisy ustawy z dnia 20 maja 2021 roku o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym.

Najważniejsze zmiany, które wprowadza powyższa ustawa, to sztywne regulacje dotyczące zawierania umowy rezerwacyjnych. Więcej o tym można przeczytać na stronie 24 w artykule Tomasz Mrożka „Bezpieczniejszy zakup nieruchomości od dewelopera”.

Od 29 lipca 2022 roku weszła również w życie ustawa, która umożliwi zawieszenie rat kredytu hipotecznego nawet na 8 miesięcy – tzw. Wakacje Kredytowe. Co kryje się pod tą nazwą? Jakie są zasady skorzystania?

W ostatnim czasie owe Wakacje Kredytowe (WK ) wzbudzają wiele emocji wśród posiadaczy kredytu hipotecznego. Postanowiliśmy odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania – tym bardziej, że skorzystanie z nich pomoże przetrwać w tym trudnym czasie wielu kredytobiorcom. Więcej faktów w artykule autorstwa Katarzyny Strzałkowskiej “Wakacje kredytowe” na stronie 22.

Na okładce wydania sierpniowego nowa nieruchomość w zabudowie szeregowej – Apartamenty Ozimek, o której więcej szczegółów znajdziemy na stronie 13 oraz inwestycja Belweder Park firmy Haus w Nysie, o której więcej na stronie 6.

Na ostatniej okładce tego wydania przypominamy o najnowszej inwestycji dewelopera Atlantis na Malince w . W tym wydaniu pokazujemy przykładowe rzuty , które już znalazły się w sprzedaży.

Zachęcamy do zapoznania się również z drobnymi ogłoszeniami z całego województwa, które publikujemy na stronach od 26 do 31.

Dziękujemy również wszystkim naszym partnerom, którzy udostępniają swoje powierzchnie na ekspozycje Opolskiego Rynku Nieruchomości, dzięki czemu wersja drukowana może łatwo trafić do Państwa rąk.

Życzymy wszystkim przyjemnych wakacji w gronie najbliższych.

Jeśli myślisz o zakupie nieruchomości w lub okolicy, koniecznie zapoznaj się z najnowszym wydaniem Opolskiego Rynku Nieruchomości, aby uzyskać najświeższe informacje o domach i nowych mieszkaniach. Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na opolskim rynku nieruchomości, sprawdź nasze najnowsze wydanie.

Miesięcznik Opolski Rynek Nieruchomości dostępny jest również
jako aplikacja mobilna na smartfony iOS i Android.

Pobierz w App StorePobierz z Google Play


Zobacz również:

Apartamenty szeregowe w Ozimku

Ekskluzywne apartamenty 100 m² z ogrodem

Zielone Górki – mieszkania, na które Cię stać

Mieszkania z ogrodem – cena do 350 000 zł

Apartamenty Perłowe – domy tańsze od mieszkań

Apartamenty 80,85 m² w Górkach pod Opolem

Domy w zabudowie bliźniaczej

Opole – Chmielowice, ul. Bankietowa

Osiedle Górki – działki budowlane pod Opolem

Komfort i piękno przyrody blisko Opola

Mariusz Ciołeszyński

Redaktor naczelny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla