Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

CZERWIEC 2022

CZYTAJ

Najbardziej lubię projektować kuchnie

Rozmowa z projektantką wnętrz z biura projektowego QubeDesign

Najbardziej lubię projektować kuchnie

Rozmowa z projektantką wnętrz z biura projektowego QubeDesign

Mariusz Ciołeszyński

Rozmowa z projektantką wnętrz Joanną Podmostka z biura projektowego QubeDesign:

Mariusz Ciołeszyński: Projektowanie wnętrz to sztuka, zaraz o tym porozmawiamy, ale proszę powiedzieć nam na początku kilka słów o sobie.

Joanna Podmostka: Nazywam się Joanna Podmostka, jestem mamą dwóch wspaniałych córek, ostatnio na pełny etat, a także pasjonatką sportu, zdrowego odżywiania oraz projektowania wnętrz.

Mariusz Ciołeszyński: Co było dla Ciebie inspiracją do myślenia o projektowaniu i aranżacji wnętrz i jakie były tego początki?

Joanna Podmostka: To był bardzo naturalny początek. Projektantem wnętrz zostałam dzięki temu co sama przeżyłam za granicą. Podczas 10-ciu lat pobytu w Anglii cztery razy się przeprowadzałam i za każdym razem było urządzanie tych wnętrz, tak żeby w nich było przyjemnością a nie tylko „czterema ścianami” do których niechętnie wraca się po pracy. Zanim wróciłam do Polski, rodzinnie kupiliśmy dom z myślą o wyremontowaniu go i sprzedaniu. To był strzał w dziesiątkę ponieważ dom sprzedał się w 4 dni za kwotę, którą chcieliśmy. Następnie wróciliśmy do Polski i zrobiliśmy dokładnie to samo z kolejnym domem co poświadczyło ,że jestem w tym dobra i to co robię podoba się ludziom, a mi sprawia przyjemność. Dużo pracy wkładam w kształcenie się i doskonalenie swoich umiejętności, co pozwala mi profesjonalnie podchodzić do każdego klienta. Na swojej drodze zawodowej jak i osobistej wciąż spotykam cudownych ludzi, którzy wierzą we mnie oraz dodają mi otuchy w ciężkim czasie w jakim obecnie się wszyscy znajdujemy.

Mariusz Ciołeszyński: Dlaczego projektowanie kuchni stało się Twoim ulubionym obszarem zainteresowania, jak widzę wręcz pasją?

Joanna Podmostka: Dlaczego kuchnia hmm…, kuchnia to serce każdego domu a dobrze zaprojektowana kuchnia to szczęśliwi domownicy i korzystanie z niej to po prostu przyjemność. Sama kocham gotować i spędzam w kuchni mnóstwo czasu gotując dla rodziny i znajomych. Zdaje sobie sprawę, że źle zaprojektowana kuchnia, brak miejsca do przechowywania automatycznie wpływa negatywnie na nasze samopoczucie, a co za tym idzie niechęć do przebywania w niej i czerpania radości z gotowania.

Mariusz Ciołeszyński: Co pomaga Ci czerpać tyle radości z pracy z ludźmi?

Joanna Podmostka: W relacji ze swoimi klientami zawsze staram się słuchać ich potrzeb, znajdywać ciekawe rozwiązania oraz zrobić wszystko żeby w określonym przez nich budżecie spełnić ich marzenia, bo jak wiemy kuchnia, o której wspomnieliśmy, jest jednym z droższych pomieszczeń do zabudowania, a co za tym idzie źle zaprojektowana kuchnia równa się pieniądze wyrzucone w błoto. A ja traktuję moich Klientów jak przyjaciół, którym chcę pomóc i ułatwić życie w ich wymarzonym . Cieszę się kiedy potem dzwonią i mówią, że lubią swoje i dobrze się w nim czują. To mnie bardzo motywuje do dalszego rozwijania się w sztuce projektowania wnętrz.

Mariusz Ciołeszyński: Jakie trendy w projektowaniu są obecnie bardzo modne?

Joanna Podmostka: Obecne trendy stawiają na połączenie kuchni z jadalnią i salonem dla lepszych relacji między bliskimi. Całe pomieszczenie łączące kilka funkcji powinno być urządzone w spójnym stylu i pasującej do siebie kolorystyce. Ja przede wszystkim w pracy ze swoimi klientami, jak już wspomniałam, stawiam na ich potrzeby oraz jak największy komfort z użytkowania potem tych pomieszczeń. Każdego traktuję indywidualnie, pytam, słucham i od zrozumienia jego oczekiwań rozpoczynam projektowanie.

www.QubeDesign.pl


Zobacz również:

Odra Prestige Apartamenty

Jedyne takie miejsce w Opolu

Apartamenty Vincent Opole

Nowe mieszkania Opole-Gosławice

Klonowe Zacisze

Apartamenty w zabudowie szeregowej w Lędzinach pod Opolem

Luksusowe dwupoziomowe mieszkanie w centrum Opola

108,91 m², 4 pokoje, miejsce postojowe

Lepiej już było

Rynek nieruchomości

OPOLAGRA 2022

Największe targi w południowej Polsce

Mariusz Ciołeszyński

Redaktor naczelny Opolskiego Rynku Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla