Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

STYCZEŃ 2022

CZYTAJ

System grzewczy Red Snake

Ogranicz koszty ogrzewania nawet do 0,00 zł

System grzewczy Red Snake

Ogranicz koszty ogrzewania nawet do 0,00 zł

Opolski Rynek Nieruchomości

Folie grzewcze Red Snake

System grzewczy Red Snake to niezwykle cienka folia (0,45 mm), jej elementem grzejnym jest tkanina, która składa się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Folie Red Snake zapewniają niemal 100% sprawności i można je z powodzeniem montować tylko jako podstawowe źródło ogrzewania, również jako dogrzewanie punktowe (na fragmencie podłogi lub pod wykładziną czy dywanem). Montaż folii w 30 metrowym salonie zajmuje około 3 godzin. Jest to dużo łatwiejsze i tańsze rozwiązanie niż w przypadku tradycyjnej „podłogówki”, które można stosować zarówno na etapie budowy jak i w istniejących budynkach.

Koszty kompletnego systemu Red Snake dla domu 120 m2 – już od 12 000 zł netto.

 

NAJTAŃSZY SYSTEM GRZEWCZY

WYBIERZ ZDROWE I KOMFORTOWE CIEPŁO

Coraz więcej ludzi zauważa, iż tradycyjne ogrzewanie konwekcyjne oparte na kaloryferach, instalacji hydraulicznej czy piecach jest nieefektywne w stosunku do technologii obecnej na rynku.

Wbrew powszechnej opinii, ogrzewanie płaszczyznowe oparte na foliach grzewczych okazuje się być dużo tańsze w eksploatacji jaki i w montażu, nawet zważywszy na fakt, iż źródłem ogrzewania jest prąd. To oczywiste, że jednostka energii elektrycznej kosztuje więcej od jednostki gazu – wystarczy jedynie zwrócić uwagę, że do każdego pomieszczenia należy wprowadzić tyle energii cieplnej ile z niego „ucieka”. Dlatego, żeby odczuwać komfort cieplny przy ogrzewaniu konwekcyjnym, tej energii musimy zużyć dużo więcej w zdecydowanie dłuższym odcinku czasu – chociażby ze względu na wentylację (przez którą ciepłe powietrze wydostaje się na zewnątrz). Folie grzewcze emitują podczerwień, najpierw ogrzewa wszelkie obiekty w pomieszczeniu, które wtórnie ogrzewają powietrze. Innymi słowy, czas i ilość energii wprowadzonej do systemu grzewczego jest kilkakrotnie niższa, co bezpośrednio przekłada się zarówno na rachunek za prąd jak i komfort termiczny, nawet przy niższych temperaturach.

Sprawdź, jak możesz ogrzewać swój dom za darmo, łącząc system grzewczy Red Snake z fotowoltaiką.

  • Bezawaryjne
  • Komfortowe
  • Ekologiczne
  • Ekonomiczne
  • Przyszłościowe
  • Szybko się zwraca

Chcesz to kupić bezpośrednio
od producenta?

Zadzwoń:

696 007 321

Opolski Rynek Nieruchomości

Udostępnij ten artykuł
Zobacz wszystkie nowe osiedla