Opolski Rynek Nieruchomości - czytaj online

NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY

GRUDZIEŃ 2022

CZYTAJ

Luksusowe Tarasy – nie musisz iść na kompromis

Jak połączyć zalety domu jednorodzinnego i mieszkania?
Zamieszkać w domu w zabudowie szeregowej.

Tutaj możemy cieszyć się obecnością sąsiadów i prywatnością
własnego ogródka i domu jednocześnie.

Luksusowe Tarasy to spełnienie marzeń wielu z nas. Przede wszystkim uwagę zwraca lokalizacja osiedla. Położone jest w Szczepanowicach, obecnie jednej z najwyżej ocenianych przez opolan dzielnicy.

Szczepanowice to niewielka, niezwykle spokojna część miasta, w której dominuje zabudowa jednorodzinna. I choć wydaje się być położona na uboczu, to do ścisłego centrum można stad przejść spacerem, co zajmuje około 40 minut. Transportem miejskim dotrzemy do śródmieścia w ciągu 10-15 minut, a prywatnym nawet w 5 minut. Co więcej, zlokalizowane są tutaj szkoły podstawowe, przedszkola publiczne i prywatne, przychodnia, apteki i sklepy. Od C.H. Karolinka dzieli Szczepanowice zaledwie kilka minut drogi samochodem.

Luksusowe Tarasy zlokalizowane są przy ul. Żniwnej 22. W pobliżu znajdziemy przystanki MZK, przychodnie, przedszkole i sklep. Droga do szkoły podstawowej zajmuje kilka minut. To doskonałe miejsce dla rodzin z małymi dziećmi, które wymagają opieki, dowożenia na zajęcia dodatkowe i poczucia bezpieczeństwa.

Luksusowe Tarasy w pierwszej kolejności urzekają oryginalną, niespotykaną, bryłą budynków. Proste, wyraziste i niestandardowe rozwiązania osadzono w nieco sielskiej, jednorodzinnej zabudowie Szczepanowic. Każdy z budynków zajmuje 4 poziomy. Poziom pierwszy to garaż na 2 samochody. Poziom drugi stanowi mieszkanie, składające się z salonu, osobnej kuchni, dwóch sypialni, łazienki i holu. Jego powierzchnia wynosi 63 m2. Do apartamentu należy ogródek, do którego wychodzi się wprost z salonu. Kolejne mieszkanie znajduje się na poziomie trzecim. Jest ono zbliżone metrażem i układem do lokalu piętro niżej. Nie posiada jednak ogródka, tylko dwa tarasy. Pierwszy, o powierzchni 9 m2, usytuowany na poziomie mieszkania, drugi, będący jednocześnie 4 poziomem budynku, na dachu. To rzadko spotykane rozwiązanie pozwala w ciekawy sposób zaaranżować przestrzeń (ok. 60 m2), cieszyć się prawdziwą prywatnością i korzystać z możliwości, jakie daje otoczenie, czyli błękitu nieba, zieleni pól i drzew, widoku na Góry Opawskie (widać je przy dobrej pogodzie).

Warto także zwrócić uwagę na koszty utrzymania apartamentu Luksusowych Tarasów. Każde z mieszkań podłączone jest do miejskiej sieci ciepłowniczej, dzięki czemu ogrzewanie jest nie tylko tanie, ale też ekologiczne, bo w naszym mieście ma znaczenie. Bryła budynków, wielkość okien, jakość wykorzystanych materiałów sprawiają, że szeregówki przez długi okres czasu nie będą wymagały dodatkowych inwestycji.

Cisza, przestrzeń, przyjazne otoczenie, jakie oferuje dzielnica Szczepanowice, zauroczyły już niejednego Opolanina. Czas, by także Państwo poczuli smak luksusu życia w komforcie, spokoju i w otoczeniu zieleni.

14 Apartamentów

7 Tarasów

7 Ogrodów

14 Garażów


Apartamenty

Mieszkanie 63 m2

Taras na dachu 71 m2

Taras na parterze 9 m2

Ogród 130 m2

Garaż 31 m2

Komórka 10 m2

Biuro sprzedaży:

tel. 608 699 899, 604 563 321

Opole, ul. Niemodlińska 23 – pawilon AS